ministat liczniki.org
   Współpraca

Świt Nowy Dwór Maz.

Czwarta porażka MKS-u
Fatalna passa piłkarzy MKS-u Ciechanów trwa. W sobotnim meczu rozegranym w ramach 23 kolejki IV ligi nasza drużyna przegrała u siebie z Bzurą Chodaków (Sochaczew) 3:1 (1:1).

To już czwarta porażka z rzędu podopiecznych Pawła Mazurkiewicza w rundzie wiosennej (na 5 rozegranych kolejek).

Piękną bramkę z rzutu wolnego w same okienko dla naszego zespołu zdobył Damian Matusiak w 38 minucie meczu.

Goście gole zdobywali w 15, 81 i 86 minucie spotkania.

Skład MKS: R. Olszewski; Borowiec (60′ Kiełkiewicz), Sosnowski, Załęski, Radulski; M. Matusiak, K. Olszewski, Łapuć (65′ A. Olszewski), Mroczek, A. Kowalski (37′ Chojnowski); D. Matusiak.

Wyniki 23 kolejki: [czytaj więcej]
Nowy regulamin dot. bezpieczeństwa na stadionach
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej wprowadził w życie nowy „Regulamin meczu piłki nożnej niebędącego imprezą masową”. Tablica informacyjna z jego treścią i piktogramem określającym przedmioty, których nie można wnosić na IV ligowy mecz piłki nożnej już przed meczem z Narwią Ostrołęka została zamontowana przed wejściem stadionu MOSiR.

Z nowego regulaminu dowiadujemy o zakazie wnoszenia na mecz tak niebezpiecznych przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu i życiu jego uczestnikom jak m.in kasków, parasoli, składanych krzeseł, materiałów pirotechnicznych, transparentów lub flag o wymiarach większych niż 2,0m x 1,5m, dużych ilości papierów i/lub rolek papierów, megafonów i innych urządzeń emitujących dźwięk w tym wuwuzeli...

Pełny regulamin dostępny jest na stronie MZPN tutaj.
Ostatnie zapisy
W najbliższy czwartek od godz. 20:00 w Borucie ostatnia możliwość zapisania się na wyjazdowy mecz z Polonią Warszawa (sobota, 19.04).

Koszt: 60 zł (bilet + przejazd autokarem), trzeba podać też numer pesel.

WSZYSCY DO WARSZAWY!
Porażka w Przasnyszu
W sobotnim spotkaniu rozegranym w ramach 22 kolejki IV ligi MKS Ciechanów przegrał w Przasnyszu z miejscowym MKS-em 4:0 (2:0).

Drugą połowę nasza drużyna kończyła w 10 ponieważ czerwoną kartką ukarany został Bartosz Mroczek.

To już trzecia porażka z rzędu podopiecznych Pawła Mazurkiewicza.

Skład MKS: Wardziński D., Tereszkiewicz K. (80′ Gapkowski A.), Sosnowski A., Załęski D., Matusiak R.(46′ Olszewski A.), Łapuć P., Tosik P., Radulski P. (75′ Kiełkiewicz G.), Matusiak M.(60′ Chojnowski R.), Matusiak D., Mroczek B.

Wyniki 22 Kolejki: [czytaj więcej]
Wyjazd na mecz
W najbliższy piątek w Barze "Boruta" w godz. 19:00-20:00 prowadzone będą ostatnie zapisy na wyjazd kibiców do Warszawy na mecz z Polonią (sobota, 19.04).

Koszt: 60 zł (przejazd autokarem + bilet na mecz).

Aby się zapisać należy podać: imię i nazwisko, nr. pesel + wpłacić 60 zł (UWAGA: można zaklepać sobie miejscówkę w autokarze wpłacając połowę tej sumy tj. 30 zł, reszta płatna później).

Porażka z Narwią
W sobotnim meczu rozegranym w ramach 21 kolejki IV ligi MKS Ciechanów przegrał na własnym stadionie z Narwią Ostrołęka 1:0 (1:0).

Jedynego i jak się okazało zwycięskiego gola w meczu goście zdobyli w 35 minucie spotkania.

Skład MKS: Wardziński; Borowiec, Sosnowski, Załęski (75′ Tereszkiewicz), R. Matusiak (64′ Radulski); Chojnowski (68′ Kosiorek), K. Olszewski, Łapuć (46′ A. Kowalski), Tosik, M. Matusiak; D. Matusiak.

Wyniki 21 kolejki: [czytaj więcej]
Rocznik 1999 wycofany
Jedyna występująca na szczeblu wojewódzkim drużyna młodzieżowa MKS Ciechanów (rocznik 1999) została wycofana z rozgrywek ligowych.

Po 11 kolejkach drużyna prowadzona przez trenera Leszka Geska zajmowała 7 miejsce w tabeli Mazowieckiej Ligi Trampkarzy (na 12 drużyn).

W ramach rozgrywek młodzi ciechanowscy piłkarze rywalizowali m.in z rówieśnikami z Legii Warszawa, Wisły Płock, Legionovii Legionowo czy Dolcanu Ząbki.
Porażką z Ostrovią
Ostrovia Ostrów Maz. - MKS Ciechanów 2:0 (1:0).

W 90 minucie Damian Matusiak nie wykorzystał rzutu karnego.

Skład MKS: Wardziński D., Tereszkiewicz K., Sosnowski A. (75′ Piasecki T.), Borowiec M., Matusiak R. (80′ Radulski P.), Matusiak M. (75′ Kosiorek M.), Załęski D. (46′ Chojnowski R.), Łapuć P., Tosik P., Mroczek B., Matusiak D.

Wyniki 20 kolejki: [czytaj więcej]
W sobotę z Ostrovią
Jutro, czyli w sobotę 22 marca drużyna MKS Ciechanów rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem w ramach 20 kolejki IV ligi podopiecznych Pawła Mazurkiewicza czeka wyjazdowe spotkanie z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

W rundzie jesiennej MKS pokonał na własnym boisku gości 3:1.

Początek spotkania o godzinie 15:00.

Zapowiedź 20 kolejki: [czytaj więcej]

Wygrana z Gąbinem
W rozegranym w sobotnie popołudnie pierwszym meczu w ramach rundy wiosennej drużyna MKS Ciechanów pokonała Błękitnych Gąbin 3:2 (2:0).

Już po pierwszej połowie zielono-biało-czerwoni po bramkach Damiana Matusiaka i Patryka Tosika prowadzili 2:0. W drugiej części gry goście doprowadzili do wyrównania. Po bardzo nerwowych ostatnich minutach 3 punkty naszej drużynie zapewnił Rafał Chojnowski, który pokonał bramkarza rywali już w doliczonym czasie.

Gratulujemy!

Skład MKS: Wardziński D., Tereszkiewicz K., Borowiec M., Załęski D., Matusiak R., Matusiak M. (82′ Chojnowski R.), Łapuć P., Olszewski K., Tosik P. (żółta kartka), Mroczek B., Matusiak D. (70′ Kowalski A.)

Wyniki 19 kolejki: [czytaj więcej]

"Interesuje mnie tylko dobra, ambitna gra"
Na lokalnym portalu informacyjnym CiechanówInaczej.pl zamieszczony został wywiad z trenerem MKS Ciechanów - Pawłem Mazurkiewiczem.

Jak przebiegły przygotowania do rozgrywek, kto okazał się objawieniem zimowych sparingów i o co MKS będzie walczył na wiosnę? Na te i inne pytania "Mazi" odpowiedział Kamilowi Żerdziewskiemu.