Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu

W tym roku, po raz pierwszy w historii, przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT możemy wskazać nasz klub jako odbiorcę 1% podatku i tym samym w bardzo prosty sposób wspomóc finansowo MKS Ciechanów.

Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce druku PIT wpiszemy numer KRS: 0000270261 i w rubryce niżej "cel szczegółowy 1%" wpiszemy: MKS CIECHANÓW 4450, obok kwotę obliczonego 1% podatku oraz zaznaczymy krzyżykiem "wyrażam zgodę".

Ten 1% to niewiele a naprawdę może pomóc!
W sobotę rusza liga!
Po blisko 4 miesięcznej przerwie na boiska Mazowsza wracają piłkarze drużyn występujących w IV lidze. O pierwsze ligowe punkty w tym roku MKS Ciechanów będzie walczył w Ostrołęce z miejscową Narwią.

Sobotni rywale zielono-biało-czerwonych po rundzie jesiennej, z dorobkiem 24 punktów zajmują 10 pozycję w tabeli, MKS jest na miejscu 17 (10 punktów).

Jesienią w Ciechanowie lepsi byli goście, którzy pokonali naszą drużynę 4:0.

Mecz w Ostrołęce rozegrany zostanie na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią o godz. 13:00.

Wygrana i porażka w trójmeczu
W rozegranym w sobotnie przedpołudnie trójmeczu pomiędzy MKS-em Ciechanów, Nadnarwianką Pułtusk i juniorami Polonii Warszawa (96) nasza drużyna odniosła zwycięstwo i porażkę.

W pierwszym meczu podopieczni Pawła Mazurkiewicza pokonali Nadnarwiankę Pułtusk 1:0 (bramka Łukasza Kozłowskiego), w drugim lepsza była młoda drużyna Polonii (1:0). W meczu pomiędzy Nadnarwianką i Polonią padł bezbramkowy remis.

Mecze trwały 45 minut.

Był to ostatni sprawdzian zielono-biało-czerwonych przed rozpoczynająca się w następny weekend rundą rewanżową. MKS Ciechanów będzie walczył o utrzymanie w IV lidze.
Przegrana w sparingu z Bugiem
W szóstym meczu sparingowym rozegranym w ramach przygotowań do rundy jesiennej MKS Ciechanów przegrał we wtorkowy wieczór z Bugiem Wyszków 0:2 (0:1).

W najbliższą sobotę podopieczni Pawła Mazurkiewicza w ostatnim sprawdzianie przed pierwszym meczem o ligowe punkty w tym roku rozegrają trójmecz z juniorami Polonii Warszawa (rocznik 96) oraz Nadnarwianką Pułtusk. Początek o 9:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy stadionie MOSiR w Ciechanowie. Zapraszamy!
Mecz z Działdowem odwołany
Nie doszedł do skutku zaplanowany na dzisiaj mecz sparingowy MKS Ciechanów ze Startem Działdowo.

Goście nie zebrali wystarczającej liczby zawodników do gry i odwołali swój przyjazd do Ciechanowa.

W związku z odwołaniem meczu MKS rozegra we wtorek, 24 lutego o godz. 19:00 sparing z Bugiem Wyszków, który również nie rozegrał meczu w ten weekend (z gry zrezygnowali juniorzy Polonii Warszawa).

Wyniki konkursu ofert
Prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński rozstrzygnął konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań z zakresu sportu i edukacji i przyznał środki finansowe składającym je organizacjom pozarządowym.

Na rok 2015 MKS Ciechanów za zadanie "Szkolenie i udział w zawodach w ramach ogólnopolskiego współzawodnictwa dzieci i młodzieży w grach zespołowych i dyscyplinach indywidualnych" otrzymał 115 tysięcy złotych (taką samą kwotę jak w roku ubiegłym).

W środowym meczu sparingowym MKS Ciechanów zremisował z występującym w lidze okręgowej Żbikiem Nasielsk 2:2.

Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Adrian Kowalski.

Przegrana z Mławianką
W dzisiejszym meczu sparingowym rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią drużyna MKS Ciechanów przegrała z Mławianką Mława 0:3 (0:0).

Wyniki meczów sparingowych ligowych rywali MKS:
MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 1:3 (0:2)
W trzecim meczu sparingowym rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią na stadionie MOSiR MKS Ciechanów przegrał z MKS Przasnysz 1:3 (0:2).

Bramkę dla naszej drużyny zdobył Tomasz Piasecki ('90).

Skład: Kokosiński; Borowiec, Załęski, Radulski, Rafał Matusiak; Mateusz Matusiak, Tereszkiewicz, Tosik, Kowalski; Kozłowski, D Matusiak.

Po przerwie zagrali: Wardziński, Tomaszewski, Piasecki, Karczewski, Jarzynka, Kielkiewicz, Chyczewski.
Wygrana w drugim sparingu
W rozegranym w sobotnie popołudnie drugim meczu sparingowym, MKS Ciechanów pokonał na wyjeździe Koronę Ostrołęka 5:1 (3:0).

Bramki zdobyli: Mateusz Matusiak 2x, Damian Matusiak, Patryk Tosik oraz Łukasz Kozłowski.

Skład MKS: Kokosiński; Kiełkiewicz, Załęski, Radulski, R.Matusiak; Tereszkiewicz, Mateusz Matusiak, Tosik, Kowalski; Kozłowski, D.Matusiak.

Po przerwie zagrali: R.Olszewski, Kadłubek, Sosnowski, Tomaszewski, Dymkowski, Janakakos.
Wygrana w pierwszym sparingu
W rozegranym dzisiaj pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej MKS Ciechanów pokonał Makowiankę Maków Mazowiecki 6:1 (1:0).

Bramki zdobyli: Damian Matusiak x3, Grzegorz Kiełkiewicz, Mateusz Matusiak oraz Patryk Tosik.

Skład I połowa: Olszewski R, Kiełkiewicz, Załęski, Kadłubek, Tomaszewski, Matusiak Michał, Janakakos, Piasecki, Karczewski, Kozłowski, Kowalski.

Skład II połowa: Wardziński, Radulski, Sosnowski, Borowiec, Matusiak R, Matusiak Mateusz, Tereszkiewicz, Chyczewski, Tosik, Jarzynka, Matusiak D.
MZPN wylosował pary
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej rozlosował pary barażowe wicemistrzów lig okręgowych, którzy w czerwcu rozegrają mecze o awans do IV ligi.