Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2017
Akademia MKS
Transfery lato 2017
Sparingi lato 2017
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2017/18
Strzelcy
Terminarz 2017/18
Puchar Polski 2017/18
Ligowi rywale 2017/18
Sparingi rywali - lato 2017
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu




Podsumowanie sezonu 2016/2017. Część III
W trzeciej części podsumowania sezonu 2016/2017 prezentujemy klasyfikację strzelców wszystkich drużyn występujących w IV lidze, grupie północnej.

Najwięcej goli dla swojej drużyny w całym sezonie zdobył Damian Jaroń (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - 28. Pięć bramek mniej zdobył jego kolega z drużyny Michał Strzałkowski.

Najlepszym strzelcem MKS-u Ciechanów został Kamil Żylski, który zdobył 19 goli, jedną bramkę mniej zdobył Konrad Cichowski.

Klasyfikacja strzelców IV ligi, grupy północnej za sezon 2016/2017:

28 goli: Damian JAROŃ (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

22 goli: Michał STRZAŁKOWSKI (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

20 goli: Sebastian KACZYŃSKI (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Kamil MAJKOWSKI (Błękitni Raciąż)

19 goli: Kamil ŻYLSKI (MKS Ciechanów)

18 goli: Konrad CICHOWSKI (MKS Ciechanów)

17 goli: Paweł JABŁOŃSKI (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki). Mateusz SOŁTYS (KS Łomianki)

15 goli: Michał PRAGACZ (MKS Przasnysz)

14 goli: Artur GAWĘDA (MKS Przasnysz), Kamil KAMIŃSKI (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Dominik LEMANEK (MKS Ciechanów), Marcin STAŃCZYK (Dolcan Ząbki)

13 goli: Piotr KRAWCZYK (Pogoń II Siedlce), Erwin NOWIK (Hutnik Warszawa), Marcin SIEDLECKI (Podlasie Sokołów Podlaski), Maciej WILANOWSKI (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

12 goli: Michał BONDARA (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Tomasz GRUDZIEŃ (Błękitni Raciąż), Szymon MASIAK (Mławianka Mława), Daniel SMUGA (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

11 goli: Jewhen ROMANOW (Mazovia Mińsk Mazowiecki, Ukrainiec), Marcin ZAWADZKI (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)

10 goli: Piotr BAZLER (Bug Wyszków), Adam DOBOSZ (Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Emil DROZDOWICZ (Wisła II Płock), Bartosz KOMOROWSKI (Delta Słupno), Bartosz MROCZEK (MKS Ciechanów), Maciej SMOLIŃSKI (MKS Przasnysz), Kamil STENCEL (Bzura Chodaków), Karol SZELIGA (KS Łomianki), Tomasz TUTTAS (Mławianka Mława), Maksymilian VOGTMAN (Bug Wyszków 5/Hutnik Warszawa 5)

9 goli: Dominik DZWONKOWSKI (Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Rafał KOMOSA (Czarni Węgrów), Marcin KRUCZYK (MKS Ciechanów), Bartosz KWIATKOWSKI (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Maciej PATER (Bzura Chodaków), Damian PRACKI (Hutnik Warszawa), Daniel ROSIŃSKI (Unia Warszawa), Patryk SZELIGA (Dolcan Ząbki), Piotr ZACHEJA (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)

8 goli: Adrian BIEŃKOWSKI (Błękitni Raciąż), Łukasz DAMĘTKO (Bug Wyszków), Piotr KURBIEL (Pogoń II Siedlce)

7 goli: Łukasz BARANKIEWICZ (MKS Ciechanów 5/KS Łomianki 2), Przemysław GŁOWACZ (Podlasie Sokołów Podlaski), Dawid JANKIEWICZ (Unia Warszawa), Łukasz KOWALCZYK (Bug Wyszków), Krystian POPIELA (Wisła II Płock), Maciej ROGALSKI (MKS Ciechanów), Andrij ROHOŻIN (Dolcan Ząbki, Ukrainiec), Kamil RUTKOWSKI (MKS Przasnysz), Piotr STRZEMECKI (KS Łomianki), Łukasz SUPLEŃSKI (Czarni Węgrów), Piotr WLAZŁO (Wisła II Płock)

6 goli: Adrian BINIENDA (Bzura Chodaków), Przemysław BOSAK (Unia Warszawa), Dżamal HAWARI (Czarni Węgrów), Marek KALISZEWSKI (Tęcza Łyse)

5 goli: Mark CHARMUSZKA (Podlasie Sokołów Podlaski, Białorusin), Jarosław CHEŁCHOWSKI (MKS Przasnysz), Welin DAMJANOW (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Bułgar), Tomasz KAMIŃSKI (Błękitni Raciąż), Jakub KOŁACZEK (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mateusz MATUSIAK (MKS Ciechanów), Paweł NOWACKI (Dolcan Ząbki), Łukasz PUCIŁOWSKI (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Rafał SŁOWIK (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Łukasz SZALA (Hutnik Warszawa), Marcin TOMCZAK (Mławianka Mława), Marcin WIWEGER (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Jakub WRÓBLEWSKI (MKS Przasnysz 1/Mławianka Mława 4)

4 gole: Dominik BARCIAK (Pogoń II Siedlce), Mateusz BARTOSZEWSKI (Czarni Węgrów), Mariusz BERLIŃSKI (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2/Unia Warszawa 2), Artur DĘBIEC (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Daniel DYBIEC (Pogoń II Siedlce), Piotr GOŚ (Podlasie Sokołów Podlaski), Alan GRABEK (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Sebastian GRZYMKOWSKI (Dolcan Ząbki), Mateusz JANUSIEWICZ (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Piotr KAMIONOWSKI (Tęcza Łyse), Dawid KOBUS (Podlasie Sokołów Podlaski), Mateusz KOWALSKI (KS Łomianki), Grzegorz KRYSTOSIAK (Dolcan Ząbki), Aron MAJCZYNA (Bug Wyszków), Paweł MARCHEL (Czarni Węgrów), Piotr MROZIŃSKI (Wisła II Płock 3/Pogoń II Siedlce 1), Kamil OLSZEWSKI (MKS Ciechanów), Krystian PRZYBOROWSKI (Hutnik Warszawa), Piotr SOBÓTKA (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Mateusz SOKOŁOWSKI (Tęcza Łyse), Mateusz STEĆ (Czarni Węgrów), Damian SURMAK (Delta Słupno), Paweł WINNICKI (Delta Słupno), Jakub WOLIŃSKI (Delta Słupno), Daniel ZIĄBSKI (KS Łomianki), Tomasz ŻEBROWSKI (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Michał ŻÓŁTOWSKI (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

3 gole: Kamil BARTOSIEWICZ (Bzura Chodaków), Rafał BARZYC (Dolcan Ząbki), Sylwester BUGA (Podlasie Sokołów Podlaski), Marek CICHY (Tęcza Łyse), Patryk CIULAK (Pogoń II Siedlce), Krzysztof DĄBKOWSKI (Błękitni Raciąż), Bartosz GOŁASZEWSKI (Błękitni Raciąż), Krystian GOSIK (Mławianka Mława), Łukasz JASIŃSKI (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Dawid KIEPLIN (Wisła II Płock), Damian KOSIOREK (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Łukasz KOSIOREK (MKS Przasnysz), Patryk KOZIERKIEWICZ (Unia Warszawa 1/Dolcan Ząbki 2), Łukasz ŁADA (Bug Wyszków), Daniel MITURA (Błękitni Raciąż), Kamil NOWICKI (Wisła II Płock), Marcin PACZKOWSKI (Pogoń II Siedlce), Piotr PACZKOWSKI (Błękitni Raciąż 1/Delta Słupno 2), Mateusz PARADOWSKI (Bug Wyszków), Łukasz STANISŁAWSKI (Dolcan Ząbki), Jarosław STENCEL (Bzura Chodaków), Michał STRYJEWSKI (Mławianka Mława), Damian SZCZEPAŃSKI (Wisła II Płock), Emil SZOSTAK (Wisła II Płock), Jakub WSZAŁKOWSKI (Błękitni Raciąż)

2 gole: Eusebio BANCESSI (Pogoń II Siedlce, obywatel Gwinei Bissau), Michał BŁASZCZYK (Bzura Chodaków), Tomasz BORYS (Unia Warszawa), Patryk BRZOZOWSKI (KS Łomianki), Rafał DOMIAN (Tęcza Łyse), George ENOW (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Nigeryjczyk), Patryk GAC (KS Łomianki), Paweł GIDELSKI (Unia Warszawa), Jakub GNOIŃSKI (Unia Warszawa), Bartłomiej GOŁASZEWSKI (Unia Warszawa), Witalij HEMEHA (Wisła II Płock, Ukrainiec), Dymitar ILIJEW (Wisła II Płock, Bułgar), Rafał KALBARCZYK (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Bartosz KARCZMAREK (Pogoń II Siedlce), Daniel KLIMCZUK (Podlasie Sokołów Podlaski), Marcin KOMOROWSKI (Błękitni Raciąż), Patryk KOSTRZANOWSKI (Bug Wyszków), Denis KOTULA (KS Łomianki), Mateusz KRAWCZYK (Bug Wyszków), Bartłomiej KUCHARSKI (Hutnik Warszawa), Kamil KUCHARSKI (Unia Warszawa), Jarosław KUŁAGA (Błękitni Raciąż), Paweł ŁYDKOWSKI (Pogoń II Siedlce), Krzysztof MACHOWSKI (Delta Słupno), Mateusz MAKOWSKI (KS Łomianki), Kamil MAŁKIŃSKI (Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Sebastian MAŁKOWSKI (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Damian MATUSIAK (MKS Przasnysz), Jakub MIERZEJEWSKI (Hutnik Warszawa), Bartosz OBOJSKI (Delta Słupno), Tomasz OLIWA (Bzura Chodaków), Daniel ORZECHOWSKI (Mławianka Mława), Kamil PANUFNIK (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Michał POCIEŻNICKI (Mławianka Mława), Marcin PODSIADLIK (MKS Ciechanów), Bartłomiej POMARAŃSKI (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Alan RACZKO (Unia Warszawa), Arkadiusz RECA (Wisła II Płock), Jakub REJNUŚ (Bug Wyszków), Marcin ROGOZIŃSKI (Mławianka Mława), Przemysław SIECZKO (KS Łomianki), Bartłomiej SIELEWSKI (Wisła II Płock), Łukasz SIEROCIŃSKI (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Patryk SKRZYPEK (Pogoń II Siedlce), Alban SULEJMANI (Pogoń II Siedlce, Macedończyk), Paweł SZCZĘCH (Hutnik Warszawa), Sebastian SZEWCZYK (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Krzysztof SZYMAŃSKI (Tęcza Łyse), Adrian WIELĄDEK (Czarni Węgrów), Tomasz WIĘCKIEWICZ (Mławianka Mława), Przemysław WIĘCZEK (Bzura Chodaków), Kamil WIŚNIEWSKI (Hutnik Warszawa), Mateusz WIŚNIEWSKI (Unia Warszawa), Maciej WOJCZUK (Pogoń II Siedlce), Piotr WÓJCIK (Bzura Chodaków), Damian WYSOCKI (Czarni Węgrów), Arkadiusz ŻAGLEWSKI (Delta Słupno)

1 gol: Tomasz ALEKSIEJUK (Bug Wyszków), Piotr AUGUSTYNIAK (Dolcan Ząbki), Maciej BALA (Bug Wyszków), Mateusz BAŁDYGA (Tęcza Łyse), Bartłomiej BŁACHNIO (Wisła II Płock), Bartłomiej BOCHENEK (Dolcan Ząbki), Radosław BRYZEK (Unia Warszawa), Mateusz BUI (Unia Warszawa), Krzysztof BUTRYN (MKS Przasnysz), Damian BYRTEK (Wisła II Płock), Dmytro CHOROLSKYJ (Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Ukrainiec), Adrian CUCH (Hutnik Warszawa), Paweł CZARNECKI (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Aleksander CZYŻ (Hutnik Warszawa), Dariusz DADACZ (Dolcan Ząbki), Adrian DĄBROWSKI (Bzura Chodaków), Cezary DEMIANIUK (Pogoń II Siedlce), Ernest DOBKOWSKI (Bug Wyszków), Hubert FABISIAK (Podlasie Sokołów Podlaski), Bartosz FELBÓR (Delta Słupno), Radosław GAŁĄZKA (Wisła II Płock), Daniel GIEREJ (Czarni Węgrów), Mateusz GÓRSKI (Unia Warszawa), Tomasz GROCHOWSKI (Podlasie Sokołów Podlaski), Filip HRYNKIEWICZ (Dolcan Ząbki), Michał IGNACIUK (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Konrad IZDEBSKI (KS Łomianki), Kacper JADACKI (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kamil JANKOWSKI (Hutnik Warszawa), Filip JANUSZCZAK (Wisła II Płock), Tomasz KACPRZAK (Pogoń II Siedlce), Tomasz KACZMAREK (KS Łomianki), Kamil KAPUT (Bug Wyszków), Kacper KARDAŚ (Tęcza Łyse), Damian KORYTO (Delta Słupno), Bartosz KOWALSKI (Hutnik Warszawa), Adam KRAJEWSKI (Dolcan Ząbki), Andrzej KRAJEWSKI (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Adrian KRAWCZYK (Unia Warszawa), Sebastian KRAWCZYK (Pogoń II Siedlce), Filip KRZESZOWSKI (KS Łomianki), Denis KUMIEC (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Krzysztof LACH (MKS Ciechanów), Kordian LATOS (Dolcan Ząbki), Mikołaj LEBEDYŃSKI (Wisła II Płock), Nazar LITUN (MKS Ciechanów, Ukrainiec), Sebastian LUBIŃSKI (MKS Przasnysz), Adrian ŁUKAWSKI (Bzura Chodaków), Paweł MAGDALEŃSKI (Tęcza Łyse), Piotr MAGDALEŃSKI (Tęcza Łyse), Arkadiusz MAJCHRZAK (Wisła II Płock), Piotr MAJCHRZAK (Wisła II Płock), Dominik MARCHELEWICZ (Czarni Węgrów), Jan MARTIN (MKS Ciechanów), Władysław MARTYNOW (Hutnik Warszawa, Ukrainiec), Dawid MATAK (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Marcin MIELCZARSKI (Wisła II Płock), Daniel MODZELAN (Bug Wyszków), Adrian NIKODEMSKI (Bug Wyszków), Robert NOGAJ (Bug Wyszków), Kamil NOJSZEWSKI (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Bartłomiej NOWAK (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Paweł NOWOTKA (MKS Ciechanów), Mateusz OMIECIUCH (Czarni Węgrów), Rafał PACHELSKI (Dolcan Ząbki), Michał PANUFNIK (Pogoń II Siedlce), Kamil PARZYSZEK (Unia Warszawa), Herbert PASZKOWSKI (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Patryk PIASECKI (MKS Przasnysz), Bartosz PIEC (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Dariusz PRZEBIERAŁA (MKS Przasnysz), Przemysław RADZISZEWSKI (Mławianka Mława), Radosław REPLIN (Czarni Węgrów), Daniel SAMLUK (Mławianka Mława), Damian SKUMÓRSKI (Błękitni Raciąż), Kacper SMODEREK (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Michał SOBCZAK (Delta Słupno), Bartłomiej SOT (Unia Warszawa), Kamil STANISZEWSKI (Delta Słupno), Artur STAROSZ (Dolcan Ząbki), Michał STASZ (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Piotr STĘPNIAK (Wisła II Płock), Jakub SZREK (Pogoń II Siedlce), Przemysław SZULAKOWSKI (Dolcan Ząbki), Sebastian SZYMERSKI (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Damian ŚWIERBLEWSKI (Pogoń II Siedlce), Paweł TARNOWSKI (Hutnik Warszawa), Konrad TERESZKIEWICZ (Błękitni Raciąż), Dominik TROJANOWSKI (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Seweryn TRUSKOLASKI (Wisła II Płock), Tomasz URBAŃSKI (MKS Przasnysz), Daniel WARGULEWSKI (Tęcza Łyse), Paweł WASILUK (Unia Warszawa), Rafał WAWRZYNIAK (Mławianka Mława), Dawid WILCZEWSKI (Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Robert WILCZEWSKI (Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Bartosz WIŚNIEWSKI (Wisła II Płock), Daniel WITAK (Hutnik Warszawa), Dominik WITKOWSKI (Bug Wyszków), Adrian WÓJCIK (Delta Słupno), Robert WRÓBLEWSKI (MKS Przasnysz), Bartosz WYBRANIEC (Dolcan Ząbki), Krystian ZBIEĆ (Pogoń II Siedlce), Bartłomiej ZIEMAK (Wisła II Płock), Rafał ZIN (Pogoń II Siedlce), Adrian ŻUKIEWICZ (Dolcan Ząbki), Daniel ŻURAWSKI (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

źródło: http://pilkanamazowszu.blogspot.com
Komentarze.
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz

KONIEC RUNDY JESIENNEJ:

   Ostatni mecz
15 kolejka IV ligi:


Data: 11.11.2017
(sobota)
godz. 13:00

MKS Ciechanów
0:4 (0:2)
Mazovia Mińsk Maz.

Bramki: .
   Mini tabela
1. Płock 13 26
2. Ostrołęka 13 26
3. Siedlce 13 24
... ... ...
20. Wyszków 13 5

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Rejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca