ministat liczniki.org
   Współpraca

Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu

Mecz zgody za tydzień!
Już w następna sobotę o godz. 14.00 na stadionie w Ciechanowie mecz zgody pomiędzy MKSem Ciechanów a Bugiem Wyszków!

Stadion na ten mecz decyzją MZPN jest niestety zamknięty.
W związku z tym rozegrany zostanie mecz pomiędzy kibicami MKS-u i Bugu. Więcej info wkrótce.

Informujcie wszystkich znajomych!
MKS Ciechanów zagra w finale!
MKS Ciechanów w półfinałowym meczu Pucharu Polski ciechanowsko-ostrołęckiego okręgowego związku piłki nożnej pokonał Koronę Ostrołęka 4:2. Nasi zawodnicy do 80 minuty przegrywali 2:0, dwie bramki (w 80 i 89 minucie) zdobył Kamil Olszewski. W dogrywce na 3:2 podwyższył Michał Dobrowolski a wynik na 4:2 ustalił Łukasz Sobczak.

Tym samym eMKSa awansowała do finału, w którym zmierzy się z Borutą Kuczbork (dzisiaj pokonała Mławiankę Mława 3:2).

Spotkanie finałowe rozegrane zostanie za tydzień, 4 listopada na stadionie w Przasnyszu.
Przegrana z Traktorkami
MKS Ciechanów przegrał na wyjeździe z Ursusem Warszawa 3:1. Bramkę dla MKSu zdobył Bartek Szczęsny.

Kary, zakazy...
Decyzją Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej stadion w Ciechanowie na meczu przyjaźni pomiędzy MKSem a Bugiem Wyszków (7 października) będzie zamknięty! Dodatkowo MZPN nałożył na kibiców eMKSy zakaz wyjazdowy na najbliższy sobotni mecz z Ursusem Warszawa. Klub musi zapłacić także 500 zł kary. Jest to kara za wbiegnięcie kibiców na murawę podczas ligowego meczu z Wkrą Żuromin...
Niespodziewana porażka z Huraganem
MKS Ciechanów niespodziewanie przegrał w sobotę z ostatnim w tabeli Huraganem Wołomin 4:3 (2:1).

Bramki dla MKS-u: Bartek Szczęsny x2 oraz Rafał Traczyk.

Tolsdorf - R.Matusiak (Złotkowski), Okeke, Dobrowolski, Kalinowski - Ł.Sobczak, Tosik, K.Olszewski, Gawryluk (M.Matusiak) - Szczęsny, Traczyk

Z Koroną w PP
W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie par 1/2 okręgowego Pucharu Polski. MKS Ciechanów w "półfinale" spotka się na wyjeździe z Korona Ostrołęka. W drugim meczu Boruta Kuczbork zagra na własnym boisku z Mławianką Mława. Oba mecze zostaną rozegrane 28 października o godz. 14.00.
Wygrana w Pucharze Polski
MKS Ciechanów pokonał na własnym stadionie w 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski Kryształ Glinojeck 2:1.

Bramki: Bartosz Szczęsny 28, Kamil Olszewski 90 - Krzysztof Kopciński 9

Pozostałe wyniki:

Boruta Kuczbork - MKS Przasnysz 4:3
MKS Mława - Wkra Żuromin 3:0 (wo)
Korona Ostrołęka - Tęcza 34 Płońsk 3:0 (wo)
Puchar Polski w środę
W środę w Ciechanowie MKS rozegra mecz na szczeblu regionalnym w ramach Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie Kryształ Glinojeck. Początek meczu o godz. 15.00. Zapraszamy!

Pozostałe mecze:

Mławianka Mława - Wkra Żuromin 3:0 (wo)
Boruta Kuczbork - MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka - Tęcza Płońsk
Derby dla eMKSy!
MKS Ciechanów pokonał w meczu wyjazdowym w Derbach Północnego Mazowsza Mławiankę Mława 4:2!

Po pierwszej połowie nasza drużyna przegrywała 1:0.

W drugiej części gry dużo śmielej MKS atakował na bramkę rywali co skończyło się strzeleniem aż 4 bramek w przeciągu 20 minut! Pierwszą bramkę zdobył w 69 minucie Rafał Traczyk, 5 minut później bramkę z rzutu karnego zdobywa Patryk Tosik, na 10 minut przed końcem meczu kolejny raz do siatki trafia "Traka". W 85 minucie strzałem zza pola karnego wynik na 4:1 podwyższa Piotr Kalinowski.

Piłkarze z Mławy odpowiedzieli jednym golem w 90 minucie spotkania.

Skład MKS-u: Tolsfdorf - Sosnowski, Okeke, Złotkowski, Kalinowski - Tosik, Olszewski, Dobrowolski, Sobczak - Traczyk, Szczęsny

Darek zawodnikiem września!
W dniu dzisiejszym została zakończona sonda na zawodnika września. Wygrał Darek Tolsfdorf.

Wyniki:
Dariusz Tolsdorf - 34% (50)
Ikechukwu Okeke - 33% (48)
Patryk Tosik - 16% (23)
Michał Zlotkowski - 7% (10)
Rafał Traczyk - 11% (16)

Od dzisiaj do końca października możecie głosować na zawodnika października.
Kolejna wygrana u siebie!
MKS Ciechanów pokonał w sobotnie popołudnie na własnym boisku Wkrę Żuromin 2:0 (1:0).

Bramki: Ikechukwu Okeke (5') oraz Dariusz Gawryluk (90'+3).

Czerwona kartka: Sosnowski

Skład: Tolsdorf, Kalinowski, Złotkowski, Okeke, Sosnowski, Ł. Sobczak, K. Olszewski, Tosik, Gawryluk, Traczyk, Szczęsny (56 Załęski)

Warto dodać, że MKS ma najlepszy bilans spotkań u siebie w tym sezonie (5 wygranych, 1 remis) ze wszystkich drużyn w lidze. Ostatni raz przegraliśmy "u siebie" 23 maja (mecz z Tęcza Płońsk - 0:2).

Kolejka 10 - 3-4 października

Victoria Sulejówek - Hutnik Warszawa 0:2
Podlasie Sokołów Podlaski - Bug Wyszków 2:2
MKS Przasnysz - Ursus Warszawa 2:1
Okęcie Warszawa - Huragan Wołomin 2:1
Tęcza 34 Płońsk - MKS Mława 1:1
MKS Ciechanów - Wkra Żuromin 2:0
Przyszłość Włochy (Warszawa) - Kryształ Glinojeck 1:5