Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2017
Akademia MKS
Transfery lato 2017
Sparingi lato 2017
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2017/18
Strzelcy
Terminarz 2017/18
Puchar Polski 2017/18
Ligowi rywale 2017/18
Sparingi rywali - lato 2017
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu
Wybory w poniedziałek!
W poniedziałek o godz. 18.00 w sali konferencyjnej w hali sportowej odbędą się wybory nowego Zarządu na czele którego stanie Jerzy Olszewski.

Jeżeli ktoś chce aktywnie uczestniczyć w wyborach (głosować) proszę ze sobą zabrać kartę członkowska klubu z opłaconą składką roczną (35 zł). Można oczywiście pieniądze wpłacić na spotkaniu i zostać nowym członkiem.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Podsumowanie wideo
Koniec starego i początek Nowego Roku to czas podsumowań. Po opisowym podsumowaniu minionej rundy czas na podsumowanie wideo. Tym razem film dotyczy działalności kibiców MKS-u w latach 2006-2009. Aby obejrzeć film kliknij "czytaj więcej".
Kącik historyczny - potrzebne informacje
Dzisiaj na stronie dodałem nową zakładkę "Kącik historyczny". Będą tam zamieszczane stare zdjęcia z meczów, pamiątki, informacje itd. Jak zauważyliście w tej chwili znajdują się tam tylko kilka zdjęć.

Chciałbym oczywiście rozszerzyć kącik związany z historią klubów piłkarskich działających przed i po wojnie w Ciechanowie, czyli Strzelec, Ciechanowianka, Jurand, Mazovia, MKS... Będę bardzo wdzięczny za jakieś skany zdjęć stadionu, zdjęcia z meczów, kibiców, relacje itp. Interesuje mnie w zasadzie wszystko, nawet imiona i nazwiska byłych piłkarzy, jakieś ciekawy fakty będą dla mnie na prawdę bardzo cenne! Kliknij "czytaj więcej".
Podsumowanie kibicowskie
W dziale "Kibice" w zakładce "Artykuły" pojawił się krótki artykuł podsumowujący działalność kibiców MKS-u Ciechanów w minionej rundzie jesiennej. Zapraszam do lektury.
Życzenia Świąteczne
Wszystkim członkom, piłkarzom oraz kibicom naszego klubu zdrowych, spokojnych, pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, zaś w nadchodzącym nowym 2010 roku dużo szczęścia, uśmiechów a także samych pozytywnych emocji sportowych życzy Adam

Wybory nowego zarządu 4 stycznia!
Na dzisiejszym spotkaniu członków klubu ustalono, że oficjalne i ostateczne wybory nowego zarządu klubu odbędą się 4 stycznia 2010 o godz. 18.00. Spotkanie trwało zaledwie kilkanaście minut. Pan Jerzy Olszewski, który najprawdopodobniej stanie na czele przyszłego zarządu poinformował, iż wybory nowego zarządu mogą się odbyć dopiero po uregulowaniu zaległych spraw finansowych wobec trenerów i przedstawieniu informacji o dokładnych rozliczeniach z dotacji z Urzędem Miasta Ciechanów.

4 Stycznia o godz. 18.00 w wyborach nowego zarządu będą mogli brać udział tylko formalni członkowie klubu którzy do tego dnia uiszczą roczną składkę członkowską w wysokości 35 zł. Oczywiście mogą to być również osoby, które wcześniej nie były członkami klubu.

Jerzy Olszewski zapewnił, że nowy zarząd za główny cel postawił sobie szkolenie młodzieży w klubie, wyszukiwanie młodych talentów, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile polskiej piłki nożnej. Zapewnił również, że ze wstępnych rozmów z wiceprezydentem Ciechanowa Cezarym Chodkowskim wynika, że klub na działalność w roku 2010 otrzyma kwotę nie mniejszą niż w poprzednich latach.

Jerzy Olszewski był już prezesem naszego klubu w latach 1999-2004.

Pod TYM linkiem można ściągnąć i posłuchać wywiadu przeprowadzonego przez Katarzynę Kozłowską 4.12.09 w radiu KRC z byłym wiceprezesem klubu Jarosławem Banachem, członkiem klubu Szymonem Kołeckim oraz wiceprezydentem Miasta Cezarym Chodkowskim. Z wywiadu można się dowiedzieć co przez 3 lata klub osiągnął, dlaczego zarząd zrezygnował, jak wyglądały sprawy finansowe klubu, czy Miasto stać na większe dofinansowanie klubu? Zachęcam do słuchania.
Zebranie we wtorek
We wtorek 22 grudnia o godz. 18.00 kolejne zebranie byłych i przyszłych (?) członków klubu. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej na hali sportowej przy ul. 17-go Stycznia. Miejmy nadzieję, że to już ostatnie spotkanie i na nim właśnie poznamy członków i nowego prezesa naszego klubu. Wszystkich kibiców zapraszamy!
Co dalej??
Tak jak informowałem wcześniej w dniu dzisiejszym tj. 16 grudnia 2009 odbyło się spotkanie byłego już zarządu klubu MKS. Na zebraniu tym miało dojść do wybrania nowego zarządu, co prawda chętny był były prezes klubu Pan Olszewski ale spotkanie niczym dobrym dla zarówno kibiców jak i piłkarzy się nie zakończyło. Zarząd nie został wybrany, co za tym idzie najprawdopodobniej zostanie do klubu wprowadzony kurator.

Jeśli po 3 miesiącach nowy zarząd nie zostanie wybrany klub zostanie formalnie rozwiązany!

Miejmy nadzieję, że w Ciechanowie jednak przez ten czas znajdą się osoby które będą chciały podtrzymać historię i tradycję klubu MKS Ciechanów.

Zainteresowanie władz miasta tym co się dzieje z jednym z najstarszych klubów Mazowsza jak nie było tak nie ma...
Zebranie zarządu klubu
Środowe spotkanie z zarządem nie przyniosło żadnych nieoczekiwanych wiadomości. Zarząd na czele z Tomaszem Zabielskim zgodnie z oczekiwaniami podał się do dymisji i tylko na prośbę części członków klubu dymisja została odłożona do 16.12.2009 kiedy to ponownie zbiera się walne zgromadzenie MKSu.

Odłożenie dymisji było ukłonem zarządu w stronę członków klubu mającym na celu danie więcej czasu członkom na wybranie spośród nich nowego prezesa MKSu (gdyby zarząd podał się do dymisji w środę a nie zostałby zgłoszony kandydat na nowego prezesa MKSu wtedy do klubu wszedłby kurator i właśnie tego chcieli uniknąć pozostali członkowie klubu).

Poza kwestią formalną zarząd przedstawił również obecną sytuację finansową klubu i publicznie zobowiązał się do spłaty wszystkich zaległości finansowych ( z prywatnych środków finansowych) wobec trenerów i zawodników pracujących w klubie.

Pozytywnym aspektem spotkania jest widoczne zaangażowanie niektórych członków klubu (np. Łukasza) które powinno przełożyć się na poprawę sytuacji naszego klubu w 2010 roku.

Opis przesłał: Maciek
Zebranie o 17.30
Zebranie zarządu klubu MKS Ciechanów odbędzie się jutro czyli w środę o godz. 17.30 na hali MOSiR przy ul. 17-go stycznia w sali konferencyjnej.

Na spotkaniu przedstawiona będzie aktualna sytuacja finansowa, działalność klubu w ostatnim czasie.

Przypomnijmy, że na zebraniu obecny zarząd z prezesem Tomaszem Zabielskim na czele ma się podać do dymisji.

Wszystkich kibiców zapraszamy!!
MKS wygrał finał!!
MKS Ciechanów wygrał okręgowy ciechanowsko-ostrołęcki Puchar Polski! W dzisiejszym meczu finałowym pokonał na wyjeździe Borutę Kuczbork 3:1. Bramki zdobyli: R.Traczyk, P.Tosik oraz B. Szczęsny.

Puchary okręgowe wygrali: MKS Ciechanów (OZPN Ciechanów-Ostrołęka), Wisła Duninów (OZPN Płock), Orzeł Wierzbica (OZPN Radom), Podlasie Sokołów Podlaski (OZPN Siedlce), Polonia III Warszawa (OZPN Warszawa).

Do rozgrywek dołączają III ligowcy: GLKS Nadarzyn, KS Piaseczno, Legionovia Legionowo, Mazur Karczew, Nadnarwianka Pułtusk, Narew Ostrołęka, Pogoń Siedlce, Radomiak Radom, Wisła II Płock; zespoły Młodej Ekstraklasy - Legia II Warszawa, Polonia II Warszawa.

Mecze kolejnej rundy rozegrane zostaną w marcu 2010.
Strona 123 z 130 << < 120 121 122 123 124 125 126 > >>
   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz
11 kolejka IV ligi:


Data: 14.10.2017
(sobota)
godz. 15:30

MKS Ciechanów
-
Drukarz Warszawa

   Ostatni mecz
10 kolejka IV ligi:


Data: 7.10.2017
(sobota)
godz. 16:00

Huragan Wołomin
1:1 (1:1)
MKS Ciechanów

Bramki: Damian Matusiak.
   Mini tabela
1. Ciechanów 9 18
2. Płock 9 17
3. Ostrołęka 9 17
... ... ...
20. Wyszków 9 5

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoRejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca