Budżet Obywatelski 2018 - Głosowanie!
Dodane przez Adam dnia 16.09.2017 09:18
Od 11 do 30 września każdy mieszkaniec Ciechanowa, mający skończone 16 lat, będzie mógł zagłosować na realizacje projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zgodnie z założeniem projektu, im wyższa będzie frekwencja podczas głosowania, tym więcej środków zostanie przeznaczonych na realizację zwycięskich zadań.

Poddanych pod głosowanie jest w sumie 43 projektów: 18 ogólnomiejskich i 25 osiedlowych. W ramach projektu ogólnomiejskiego można głosować na projekt: "Wsparcie szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży oraz drużyny seniorów". Realizacja projektu ma zapewnić drużynom piłkarskim z terenu Ciechanowa podwyższenie poziomu szkolenia i udział w rozgrywkach ligowych. Jego pomysłodawcą jest Arkadiusz Dubikowski. Jego koszt to 30 000 zł.

Głosowanie odbędzie się w formie papierowej, korespondencyjnie oraz przez internet. Tradycyjnie można będzie zagłosować w Urzędzie Miasta oraz w kilku punktach w różnych częściach miasta. Każdy będzie mógł zagłosować na 1 projekt osiedlowy i 1 projekt ogólnomiejski.

Zapraszamy zatem do wsparcia ciechanowskiej piłki nożnej i głosowania na projekt MKS Ciechanów!

Więcej informacji oraz wykaz wszystkich projektów na stronie Urzędu Miasta: TUTAJ

Link do głosowania przez internet: TUTAJ (wystarczy wpisać imię i nazwisko oraz numer PESEL).