Nowa organizacja wejścia Kibiców na stadion
Dodane przez Adam dnia 18.04.2018 20:54
Sobotni mecz z KS-em Łomianki rozegranie zostanie na głównym boisku stadionu MOSiR (po przerwie związku z wybudowaniem bieżni lekkoatletycznej). Poniżej zamieszczamy komunikat Zarządu MKS Ciechanów dotyczący nowej organizacji wejścia na mecze.

"Uprzejmie informujemy, że począwszy od dnia 21 kwietnia, mecze domowe drużyny seniorów MKS Ciechanów rozgrywane będą na płycie głównej obiektów MOSiR przy ulicy 3 maja 7 w Ciechanowie. W związku z powyższym obowiązywać będzie nowa organizacja przemieszczania się Kibiców na obiekt.

Wejście dla Kibiców oraz kasa będą udostępniane na 60 minut przed każdym meczem przy bramie od strony ulicy 3 maja. Parking dla samochodów będzie znajdował się „przy Klasztorku” oraz od strony ulicy Augustiańskiej na placu przy boisku ze sztuczną murawą.

Dotychczasowe wejście dla Kibiców od strony Augustiańskiej na czas trwania meczu nie będzie dostępne, ponieważ bramy i furtki będą zamknięte. Ponadto przypominamy, iż obiekt jest w pełni monitorowany.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców i prosimy o kulturalny doping dla naszej drużyny. Najbliższy mecz pomiędzy MKS Ciechanów a KS Łomianki odbędzie się w sobotę 21 kwietnia o godzinie 17:00.

Zapraszamy!
Zarząd MKS Ciechanów"