Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2016
Akademia MKS
Transfery zima 2017
Sparingi zima 2017
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2016/17
Strzelcy
Terminarz 2016/17
Puchar Polski 2016/17
Ligowi rywale 2016/17
Sparingi rywali - zima 2017
MKS II - B klasa
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu




MKS II Ciechanów - sezon 2016/2017

Klasa B 2016/2017, grupa: Ciechanów
 
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Pokrzywnica 9 20 6 2 1 29-13
2.  Wkra Radzanów 9 18 5 3 1 23-14
3.  Gladiator Słoszewo 9 18 6 0 3 25-13
4.  Żbik II Nasielsk 9 17 5 2 2 23-18
5.  Tamka Dzierzgowo 9 15 5 0 4 24-18
6.  Opia Opinogóra 9 14 4 2 3 19-16
7.  Wkra II Żuromin 9 10 3 1 5 20-22
8.  MKS II Ciechanów 9 9 2 3 4 10-20
9.  Orlęta Baboszewo 9 5 1 2 6 9-28
10.  GKS Gumino 9 1 0 1 8 11-31


Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Opia Opinogóra - GKS Gumino 3:0
Wkra II Żuromin - GKS Pokrzywnica 3:3
Wkra Radzanów - Gladiator Słoszewo 2:1
Tamka Dzierzgowo - MKS II Ciechanów 1:0
Orlęta Baboszewo - Żbik II Nasielsk 1:1

Kolejka 2 - 3-4 września

GKS Gumino - Żbik II Nasielsk 1:3
MKS II Ciechanów - Orlęta Baboszewo 3:1
Gladiator Słoszewo - Tamka Dzierzgowo 6:1
GKS Pokrzywnica - Wkra Radzanów 3:2
Opia Opinogóra - Wkra II Żuromin 2:0

Kolejka 3 - 10-11 września

Wkra II Żuromin - GKS Gumino 2:1
Wkra Radzanów - Opia Opinogóra 1:1
Tamka Dzierzgowo - GKS Pokrzywnica 0:1
Orlęta Baboszewo - Gladiator Słoszewo 1:2
Żbik II Nasielsk - MKS II Ciechanów 3:0

Kolejka 4 - 17-18 września

GKS Gumino - MKS II Ciechanów 2:2
Gladiator Słoszewo - Żbik II Nasielsk 4:2
GKS Pokrzywnica - Orlęta Baboszewo 4:0
Opia Opinogóra - Tamka Dzierzgowo 2:5
Wkra II Żuromin - Wkra Radzanów 1:2

Kolejka 5 - 24-25 września

Wkra Radzanów - GKS Gumino 3:1
Tamka Dzierzgowo - Wkra II Żuromin 4:1
Orlęta Baboszewo - Opia Opinogóra 1:5
Żbik II Nasielsk - GKS Pokrzywnica 2:2
MKS II Ciechanów - Gladiator Słoszewo 3:1

Kolejka 6 - 1-2 października

GKS Gumino - Gladiator Słoszewo 2:3
GKS Pokrzywnica - MKS II Ciechanów 6:0
Opia Opinogóra - Żbik II Nasielsk 1:2
Wkra II Żuromin - Orlęta Baboszewo 4:0
Wkra Radzanów - Tamka Dzierzgowo 5:2

Kolejka 7 - 8-9 października

Tamka Dzierzgowo - GKS Gumino 5:1
Orlęta Baboszewo - Wkra Radzanów 2:2
Żbik II Nasielsk - Wkra II Żuromin 5:2
MKS II Ciechanów - Opia Opinogóra 1:1
Gladiator Słoszewo - GKS Pokrzywnica 3:0

Kolejka 8 - 15-16 października

GKS Gumino - GKS Pokrzywnica 1:5
Opia Opinogóra - Gladiator Słoszewo 2:1
Wkra II Żuromin - MKS II Ciechanów 5:1
Wkra Radzanów - Żbik II Nasielsk 6:3
Tamka Dzierzgowo - Orlęta Baboszewo 5:0

Kolejka 9 - 22-23 października

Orlęta Baboszewo - GKS Gumino 3:2
Żbik II Nasielsk - Tamka Dzierzgowo 2:1
MKS II Ciechanów - Wkra Radzanów 0:0
Gladiator Słoszewo - Wkra II Żuromin 4:0
GKS Pokrzywnica - Opia Opinogóra 5:2

   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz

KONIEC SEZONU:

   Ostatni mecz
38 kolejka IV ligi:


Data: 17.06.2017
(sobota)
godz. 17:00

Wisła II Płock
0:5 (0:4)
MKS Ciechanów

Bramki: Żylski x2, Rogalski x2 oraz Lemanek.
   Mini tabela
1. Grodzisk Maz 38 99
2. Ciechanów 38 81
3. Mińsk Maz. 38 79
... ... ...
20. Łyse 38 19

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Rejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca