Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2016
Akademia MKS
Transfery zima 2017
Sparingi zima 2017
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2016/17
Strzelcy
Terminarz 2016/17
Puchar Polski 2016/17
Ligowi rywale 2016/17
Sparingi rywali - zima 2017
MKS II - B klasa
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu




Terminarz 2016/2017

1 kolejka - 6/7 sierpnia

Błękitni Raciąż - Hutnik Warszawa 4:1
Czarni Węgrów - Unia Warszawa 0:0
Delta Słupno - MKS Ciechanów 0:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Bug Wyszków 4:1
Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Dolcan Ząbki 1:2
Podlasie Sokołów Podlaski - KS Łomianki 2:4
Pogoń II Siedlce - Bzura Chodaków 1:0
Tęcza Łyse - MKS Przasnysz 2:2
Wisła II Płock - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:2

2 kolejka - 10 sierpnia

Bug Wyszków - Tęcza Łyse 2:1
Bzura Chodaków - Błękitni Raciąż 1:4
Hutnik Warszawa - Podlasie Sokołów Podlaski 4:1
KS Łomianki - Mławianka Mława 2:1
MKS Ciechanów - Pogoń II Siedlce 2:5
MKS Przasnysz - Czarni Węgrów 3:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Dolcan Ząbki 4:0
Unia Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:3 (5 października)
Wisła II Płock - Delta Słupno 2:1

3 kolejka - 13/14 sierpnia

Błękitni Raciąż - MKS Ciechanów 1:1
Czarni Węgrów - Bug Wyszków 2:1
Delta Słupno - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2
Dolcan Ząbki - Unia Warszawa 4:1 (14 września)
Mazovia Mińsk Mazowiecki - KS Łomianki 4:0
Mławianka Mława - Hutnik Warszawa 2:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Przasnysz 2:2
Podlasie Sokołów Podlaski - Bzura Chodaków 1:2
Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock 2:0
Tęcza Łyse - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:1

4 kolejka - 20/21 sierpnia

Bug Wyszków - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:0
Bzura Chodaków - Mławianka Mława 0:1
Delta Słupno - Pogoń II Siedlce 0:1
Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0
KS Łomianki - Tęcza Łyse 3:1
MKS Ciechanów - Podlasie Sokołów Podlaski 6:0
MKS Przasnysz - Dolcan Ząbki 0:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Czarni Węgrów 0:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Warszawa 4:1
Wisła II Płock - Błękitni Raciąż 4:3

5 kolejka - 24 sierpnia

Błękitni Raciąż - Delta Słupno 4:1
Czarni Węgrów - KS Łomianki 3:1
Dolcan Ząbki - Bug Wyszków 3:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Bzura Chodaków 1:1
Mławianka Mława - MKS Ciechanów 2:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1
Podlasie Sokołów Podlaski - Wisła II Płock 0:0
Pogoń II Siedlce - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:4
Tęcza Łyse - Hutnik Warszawa 0:3
MKS Przasnysz - Unia Warszawa 1:1

6 kolejka - 27/28 sierpnia

Bug Wyszków - Unia Warszawa 2:0
Bzura Chodaków - Tęcza Łyse 2:3
Delta Słupno - Podlasie Sokołów Podlaski 0:4
Hutnik Warszawa - Czarni Węgrów 2:1
KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:2
MKS Ciechanów - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Dolcan Ząbki 0:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - MKS Przasnysz 3:2
Pogoń II Siedlce - Błękitni Raciąż 0:2
Wisła II Płock - Mławianka Mława 6:0

7 kolejka - 31 sierpnia

Błękitni Raciąż - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:0
Czarni Węgrów - Bzura Chodaków 2:1
Dolcan Ząbki - KS Łomianki 0:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wisła II Płock 3:0
MKS Przasnysz - Bug Wyszków 0:0
Mławianka Mława - Delta Słupno 1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Hutnik Warszawa 0:0
Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń II Siedlce 2:0
Tęcza Łyse - MKS Ciechanów 0:0
Unia Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0

8 kolejka - 3/4 września

Błękitni Raciąż - Podlasie Sokołów Podlaski 2:1
Bzura Chodaków - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:1
Delta Słupno - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3
Hutnik Warszawa - Dolcan Ząbki 0:0
KS Łomianki - Unia Warszawa 4:2
MKS Ciechanów - Czarni Węgrów 2:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Przasnysz 1:0
Mławianka Mława - Pogoń II Siedlce 1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Bug Wyszków 2:0
Wisła II Płock - Tęcza Łyse 3:1

9 kolejka - 10/11 września

Bug Wyszków - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:0
Czarni Węgrów - Wisła II Płock 2:2
Bzura Chodaków - Dolcan Ząbki 3:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce 2:0
MKS Przasnysz - KS Łomianki 2:2
Mławianka Mława - Błękitni Raciąż 3:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Ciechanów 4:1
Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:4
Tęcza Łyse - Delta Słupno 4:1
Hutnik Warszawa - Unia Warszawa 2:0

10 kolejka - 17/18 września

Błękitni Raciąż - Mazovia Mińsk Mazowiecki 4:2
Bzura Chodaków - Unia Warszawa 1:1
Delta Słupno - Czarni Węgrów 2:2
Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 2:1
KS Łomianki - Bug Wyszków 0:3
MKS Ciechanów - Dolcan Ząbki 4:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Mławianka Mława 1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0
Pogoń II Siedlce - Tęcza Łyse 5:2
Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:1

11 kolejka - 24/25 września

Bug Wyszków - Hutnik Warszawa 1:1
Czarni Węgrów - Pogoń II Siedlce 1:0
Dolcan Ząbki - Wisła II Płock 0:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski 5:1
MKS Przasnysz - Bzura Chodaków 0:0
Mławianka Mława - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS Łomianki 2:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Delta Słupno 2:2
Tęcza Łyse - Błękitni Raciąż 1:3
MKS Ciechanów - Unia Warszawa 6:0

12 kolejka - 1/2 października

Błękitni Raciąż - Czarni Węgrów 2:0
Bzura Chodaków - Bug Wyszków 2:3
Delta Słupno - Dolcan Ząbki 2:2
Hutnik Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:0
MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 4:0
Mławianka Mława - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:1
Podlasie Sokołów Podlaski - Tęcza Łyse 0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Łomianki 2:4
Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:1
Wisła II Płock - Unia Warszawa 3:0

13 kolejka - 8/9 października

Bug Wyszków - MKS Ciechanów 1:0
Czarni Węgrów - Podlasie Sokołów Podlaski 4:0
Dolcan Ząbki - Pogoń II Siedlce 2:3
KS Łomianki - Hutnik Warszawa 1:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:1
MKS Przasnysz - Wisła II Płock 0:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bzura Chodaków 0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Błękitni Raciąż 1:1
Tęcza Łyse - Mławianka Mława 0:3
Unia Warszawa - Delta Słupno 0:0

14 kolejka - 15/16 października

Błękitni Raciąż - Dolcan Ząbki 2:3
Bzura Chodaków - KS Łomianki 2:0
Delta Słupno - MKS Przasnysz 1:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Tęcza Łyse 4:1
MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:1
Mławianka Mława - Czarni Węgrów 0:1
Podlasie Sokołów Podlaski - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Hutnik Warszawa 4:2
Pogoń II Siedlce - Unia Warszawa 4:2
Wisła II Płock - Bug Wyszków 4:3

15 kolejka - 22/23 października

Bug Wyszków - Delta Słupno 1:1
Czarni Węgrów - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3
Dolcan Ząbki - Podlasie Sokołów Podlaski 0:0
Hutnik Warszawa - Bzura Chodaków 4:0
KS Łomianki - MKS Ciechanów 0:0
MKS Przasnysz - Pogoń II Siedlce 2:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wisła II Płock 2:5
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mławianka Mława 1:1
Tęcza Łyse - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:5
Unia Warszawa - Błękitni Raciąż 1:5

16 kolejka - 29/30 października

Błękitni Raciąż - MKS Przasnysz 3:0
Delta Słupno - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:2
MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa 3:2
Mławianka Mława - Dolcan Ząbki 2:2
Podlasie Sokołów Podlaski - Unia Warszawa 1:0
Pogoń Grodzisk - Bzura Chodaków 1:0
Pogoń II Siedlce - Bug Wyszków 2:2
Tęcza Łyse - Czarni Węgrów 4:1
Wisła II Płock - KS Łomianki 2:0

17 kolejka - 5/6 listopada

Bug Wyszków - Błękitni Raciąż 1:2
Bzura Chodaków - MKS Ciechanów 1:2
Czarni Węgrów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2
Dolcan Ząbki - Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:1
Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 0:4
KS Łomianki - Delta Słupno 3:1
MKS Przasnysz - Podlasie Sokołów Podlaski 5:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń II Siedlce 1:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Tęcza Łyse 3:0
Unia Warszawa - Mławianka Mława 0:1

18 kolejka - 12/13 listopada

Błękitni Raciąż - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Czarni Węgrów - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Delta Słupno - Hutnik Warszawa 0:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Unia Warszawa 2:0
Mławianka Mława - MKS Przasnysz 0:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Bug Wyszków 1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - MKS Ciechanów 2:4
Pogoń II Siedlce - KS Łomianki 0:3
Tęcza Łyse - Dolcan Ząbki 1:1
Wisła II Płock - Bzura Chodaków 1:1

19 kolejka - 19/20 listopada

Bug Wyszków - Mławianka Mława 2:2
Bzura Chodaków - Delta Słupno 3:1
Dolcan Ząbki - Czarni Węgrów 2:2
Hutnik Warszawa - Pogoń II Siedlce 1:2
KS Łomianki - Błękitni Raciąż 2:1
MKS Ciechanów - Wisła II Płock 3:1
MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:5
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Podlasie Sokołów Podlaski 1:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:0
Unia Warszawa - Tęcza Łyse 1:2

Kolejka 20 - 4-5 marca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wisła II Płock
MKS Ciechanów - Delta Słupno
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Pogoń II Siedlce
Hutnik Warszawa - Błękitni Raciąż
KS Łomianki - Podlasie Sokołów Podlaski
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mławianka Mława
Bug Wyszków - Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Przasnysz - Tęcza Łyse
Unia Warszawa - Czarni Węgrów
Dolcan Ząbki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 21 - 11-12 marca

Dolcan Ząbki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Unia Warszawa
Czarni Węgrów - MKS Przasnysz
Tęcza Łyse - Bug Wyszków
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mławianka Mława - KS Łomianki
Podlasie Sokołów Podlaski - Hutnik Warszawa
Błękitni Raciąż - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Pogoń II Siedlce - MKS Ciechanów
Delta Słupno - Wisła II Płock

Kolejka 22 - 18-19 marca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Delta Słupno
Wisła II Płock - Pogoń II Siedlce
MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Podlasie Sokołów Podlaski
Hutnik Warszawa - Mławianka Mława
KS Łomianki - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Tęcza Łyse
Bug Wyszków - Czarni Węgrów
MKS Przasnysz - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Unia Warszawa - Dolcan Ząbki

Kolejka 23 - 25-26 marca

Unia Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Dolcan Ząbki - MKS Przasnysz
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Bug Wyszków
Czarni Węgrów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Tęcza Łyse - KS Łomianki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Warszawa
Mławianka Mława - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Podlasie Sokołów Podlaski - MKS Ciechanów
Błękitni Raciąż - Wisła II Płock
Pogoń II Siedlce - Delta Słupno

Kolejka 24 - 1-2 kwietnia

Unia Warszawa - MKS Przasnysz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce
Delta Słupno - Błękitni Raciąż
Wisła II Płock - Podlasie Sokołów Podlaski
MKS Ciechanów - Mławianka Mława
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Hutnik Warszawa - Tęcza Łyse
KS Łomianki - Czarni Węgrów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Bug Wyszków - Dolcan Ząbki

Kolejka 25 - 8-9 kwietnia

MKS Przasnysz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Warszawa - Bug Wyszków
Dolcan Ząbki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - KS Łomianki
Czarni Węgrów - Hutnik Warszawa
Tęcza Łyse - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Ciechanów
Mławianka Mława - Wisła II Płock
Podlasie Sokołów Podlaski - Delta Słupno
Błękitni Raciąż - Pogoń II Siedlce

Kolejka 26 - 14-15 kwietnia

Unia Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Błękitni Raciąż
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski
Delta Słupno - Mławianka Mława
Wisła II Płock - Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Ciechanów - Tęcza Łyse
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Czarni Węgrów
Hutnik Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Łomianki - Dolcan Ząbki
Bug Wyszków - MKS Przasnysz

Kolejka 27 - 22-23 kwietnia

Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława
Bug Wyszków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Przasnysz - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Unia Warszawa - KS Łomianki
Dolcan Ząbki - Hutnik Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Czarni Węgrów - MKS Ciechanów
Tęcza Łyse - Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Delta Słupno
Podlasie Sokołów Podlaski - Błękitni Raciąż

Kolejka 28 - 29-30 kwietnia

Dolcan Ząbki - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Unia Warszawa - Hutnik Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski
Błękitni Raciąż - Mławianka Mława
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Delta Słupno - Tęcza Łyse
Wisła II Płock - Czarni Węgrów
MKS Ciechanów - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Łomianki - MKS Przasnysz
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bug Wyszków

Kolejka 29 - 3 maja<

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Bug Wyszków - KS Łomianki
MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa
Unia Warszawa - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Dolcan Ząbki - MKS Ciechanów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Wisła II Płock
Czarni Węgrów - Delta Słupno
Tęcza Łyse - Pogoń II Siedlce
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Błękitni Raciąż
Mławianka Mława - Podlasie Sokołów Podlaski

Kolejka 30 - 6-7 maja

Unia Warszawa - MKS Ciechanów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mławianka Mława
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Błękitni Raciąż - Tęcza Łyse
Pogoń II Siedlce - Czarni Węgrów
Delta Słupno - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wisła II Płock - Dolcan Ząbki
Bzura Chodaków (Sochaczew) - MKS Przasnysz
Hutnik Warszawa - Bug Wyszków
KS Łomianki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 31 - 13-14 maja

KS Łomianki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Hutnik Warszawa
Bug Wyszków - Bzura Chodaków (Sochaczew)
MKS Przasnysz - MKS Ciechanów
Unia Warszawa - Wisła II Płock
Dolcan Ząbki - Delta Słupno
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Pogoń II Siedlce
Czarni Węgrów - Błękitni Raciąż
Tęcza Łyse - Podlasie Sokołów Podlaski
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mławianka Mława

Kolejka 32 - 17 maja

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława - Tęcza Łyse
Podlasie Sokołów Podlaski - Czarni Węgrów
Błękitni Raciąż - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pogoń II Siedlce - Dolcan Ząbki
Delta Słupno - Unia Warszawa
Wisła II Płock - MKS Przasnysz
MKS Ciechanów - Bug Wyszków
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Hutnik Warszawa - KS Łomianki

Kolejka 33 - 20-21 maja

Hutnik Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Łomianki - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Ciechanów
Bug Wyszków - Wisła II Płock
MKS Przasnysz - Delta Słupno
Unia Warszawa - Pogoń II Siedlce
Dolcan Ząbki - Błękitni Raciąż
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski
Czarni Węgrów - Mławianka Mława
Tęcza Łyse - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Kolejka 34 - 27-28 maja

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Tęcza Łyse
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Czarni Węgrów
Mławianka Mława - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski - Dolcan Ząbki
Błękitni Raciąż - Unia Warszawa
Pogoń II Siedlce - MKS Przasnysz
Delta Słupno - Bug Wyszków
Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Ciechanów - KS Łomianki
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Hutnik Warszawa

Kolejka 35 - 31 maja

Bzura Chodaków (Sochaczew) - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Warszawa - MKS Ciechanów
KS Łomianki - Wisła II Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Delta Słupno
Bug Wyszków - Pogoń II Siedlce
MKS Przasnysz - Błękitni Raciąż
Unia Warszawa - Podlasie Sokołów Podlaski
Dolcan Ząbki - Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Czarni Węgrów - Tęcza Łyse

Kolejka 36 - 3-4 czerwca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Czarni Węgrów
Tęcza Łyse - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Dolcan Ząbki
Mławianka Mława - Unia Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski - MKS Przasnysz
Błękitni Raciąż - Bug Wyszków
Pogoń II Siedlce - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Delta Słupno - KS Łomianki
Wisła II Płock - Hutnik Warszawa
MKS Ciechanów - Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 37 - 11-12 czerwca

MKS Ciechanów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Wisła II Płock
Hutnik Warszawa - Delta Słupno
KS Łomianki - Pogoń II Siedlce
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Błękitni Raciąż
Bug Wyszków - Podlasie Sokołów Podlaski
MKS Przasnysz - Mławianka Mława
Unia Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Dolcan Ząbki - Tęcza Łyse
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Czarni Węgrów

Kolejka 38 - 17-18 czerwca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Czarni Węgrów - Dolcan Ząbki
Tęcza Łyse - Unia Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Przasnysz
Mławianka Mława - Bug Wyszków
Podlasie Sokołów Podlaski - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Błękitni Raciąż - KS Łomianki
Pogoń II Siedlce - Hutnik Warszawa
Delta Słupno - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Wisła II Płock - MKS Ciechanów

   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz
28 kolejka IV ligi:


Data: 29.04.2017
(sobota)
godz. 16:00

MKS Ciechanów
-
Ożarowianka Ożarów Maz.

   Ostatni mecz
27 kolejka IV ligi:


Data: 23.04.2017
(niedziela)
godz. 17:00

Czarni Węgrów
0:6 (0:3)
MKS Ciechanów

Bramki: Litun 5′, Mroczek 23′, Matusiak 35′ i 47′, Cichowski 49′ oraz Żylski 89′.
   Mini tabela
1. Grodzisk Maz 27 64
2. Ciechanów 27 59
3. Mińsk Maz. 27 57
... ... ...
20. Łyse 27 19

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Rejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca