Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2017
Akademia MKS
Transfery lato 2017
Sparingi lato 2017
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2017/18
Strzelcy
Terminarz 2017/18
Puchar Polski 2017/18
Ligowi rywale 2017/18
Sparingi rywali - lato 2017
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu




Puchar Polski 2016/2017

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka


I runda - 24 sierpnia

ULKS Ołdaki (M) 3:3 (karne 4:5) Orz Goworowo (B)
Wymakracz Długosiodło (B) 3:3 (karne 6:7) FC 2012 Różan (B)
Wkra Radzanów (B) 3:2 Kryształ Glinojeck (A)
GKS Gumino (B) 1:3 Płońska Akademia Futbolu (A)
Tamka Dzierzgowo (B) 1:1 (karne 5:4) Żak Szreńsk (A)
Świt Baranowo (A) 0:2 Orzeł Sypniewo (A)
WKS Mystkówiec (B) 5:3 Gryf Kownaty Żędowe (A)
Bartnik Myszyniec (B) 5:2 Pełta Karniewo (A)
Opia Opinogóra (B) - wolny termin

II runda - 7 września:

Orz Goworowo (B) 0-2 KS CK Troszyn (LO)
FC 2013 Różan (B) 1-15 Makowianka Maków Maz. (LO)
Wkra Radzanów (B) 1-3 Wkra Żuromin (LO)
PAF Płońsk (A) 3-0 Nadnarwianka Pułtusk (LO)
Tamka Dzierzgowo (BO) 2-2 (karne 6-7) GKS Strzegowo (LO)
Orzeł Sypniewo (A) 3-0 (wo) Korona Szydłowo (LO)
WKS Mystkówiec Stary (B) 9-0 Iskra Krasne (LO)
Bartnik Myszyniec (B) 3-2 Orzyc Chorzele (LO)
Opia Opinogóra (B) 1-3 Tęcza Ojrzeń (LO)
Boruta Kuczbork (LO) 1-4 Wkra Bieżuń (LO)

Wieczfnianka Wieczfnia (LO), Sona Nowe Miasto (LO), Wkra Sochocin (LO), Żbik Nasielsk (LO), Korona Ostrołęka (LO) - wolny los.

III runda - 14 września (wszystkie mecze o 16:30):

KS CK Troszyn (LO) 3-0 (wo) Wieczfnianka Wieczfnia (LO)
Wkra Sochocin (LO) 3-0 (wo) Wkra Bieżuń (LO)
Płońska Akademia Futbolu (A) 2-3 Sona Nowe Miasto (LO)
GKS Strzegowo (LO) 1-6 Wkra Żuromin (LO)
Orzeł Sypniewo (A) 3-2 Żbik Nasielsk (LO)
WKS Mystkówiec (B) 2-3 Tęcza Ojrzeń (LO)
Bartnik Myszyniec (B) 1-5 Korona Ostrołęka (LO)
Makowianka Maków Maz. (LO) - wolny termin

IV runda - 28 września (wszystkie mecze o 16:00):

KS CK Troszyn (LO) 3-0 (wo) Mławianka Mława (IV)
Wkra Sochocin (LO) 2-0 Makowianka Maków Maz (LO)
Sona Nowe Miasto (LO) 2-8 MKS Ciechanów (IV)
Tęcza Ojrzeń (LO) 1-6 Wkra Żuromin (LO)
Orzeł Sypniewo (A) 1-2 Korona Ostrołęka (LO)
Tęcza Łyse (IV) 3-0 Ostrovia Ostrów Maz. (IV)
MKS Przasnysz (IV) - wolny termin
Błękitni Raciąż (IV) - wolny termin

1/4 finału - 5 października (wszystkie mecze o 16:00)

Tęcza Łyse (IV) 4-0 KS CK Troszyn (LO)
Wkra Sochocin (LO) 0-4 MKS Ciechanów (IV)
Korona Ostrołęka (LO) 0-3 MKS Przasnysz (IV)
Wkra Żuromin (LO) 3-1 Błękitni Raciąż (IV)

1/2 finału - 19 października (wszystkie mecze o 15:30)

MKS Przasnysz (IV) 1-0 Tęcza Łyse (IV)
Wkra Żuromin (LO) 2-1 MKS Ciechanów (IV)

FINAŁ - 27 listopada (godz. 12:00)

Wkra Żuromin (LO) 2-3 MKS Przasnysz (IV)

   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz
11 kolejka IV ligi:


Data: 14.10.2017
(sobota)
godz. 15:30

MKS Ciechanów
-
Drukarz Warszawa

   Ostatni mecz
10 kolejka IV ligi:


Data: 7.10.2017
(sobota)
godz. 16:00

Huragan Wołomin
1:1 (1:1)
MKS Ciechanów

Bramki: Damian Matusiak.
   Mini tabela
1. Ciechanów 9 18
2. Płock 9 17
3. Ostrołęka 9 17
... ... ...
20. Wyszków 9 5

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Rejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca