Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2016
Akademia MKS
Transfery zima 2017
Sparingi zima 2017
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2016/17
Strzelcy
Terminarz 2016/17
Puchar Polski 2016/17
Ligowi rywale 2016/17
Sparingi rywali - zima 2017
MKS II - B klasa
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu




Sparingi rywali - zima 2017

Wynik oznaczony kolorem zielonym oznacza zwycięstwo, czerwonym porażkę w sparingu.

BŁĘKITNI RACIĄŻ

21.01: Nadnarwianka Pułtusk (LO) (odwołany)
28.01: Wisła II Płock (IV) (odwołany)
4.02: Victoria Sulejówek (IV) (odwołany)
11.02: Żbik Nasielsk (LO) (odwołany)
15.02: Huragan Wołomin (III) (odwołany)
18.02: Mazur Karczew (IV) 2:4
22.02: Delta Słupno (IV) 4:2
25.02: MKS Przasnysz (IV) 0:3

BUG WYSZKÓW

18.01: Victoria Sulejówek (IV) 0:12
25.01: ŁKS Łomża (III) 1:9
28.01: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 3:1
4.02: Drukarz Warszawa (LO) 3:3
8.02: Mazur Karczew (IV) 1:6
11.02: KS Konstancin (IV) 1:3
18.02: MKS Ciechanów (IV) 0:6
23.02: Polonia Warszawa (CLJ) 1:6
25.02: Victoria II Sulejówek (LO) 2:0

BZURA CHODAKÓW (SOCHACZEW)

28.01: Okęcie Warszawa (LO) 5:2
4.02: Delta Słupno (IV) (odwołany)
11.02: Żyrardowianka Żyrardów (LO) 6:1
18.02: Unia Skierniewice (IV) 1:2
24.02: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 2:3
1.03: Unia Iłów (LO) (odwołany)

CZARNI WĘGRÓW

1.02: Promnik Łaskarzew (LO) 2:4
4.02: Marcovia Marki (LO) (odwołany)
11.02: Mazur Karczew (IV) 0:7
19.02: Sparta Szepietowo (IV) 3:1
25.02: Korona Ostrołęka (LO) (odwołany)

DELTA SŁUPNO

29.01: Wisła Płock (juniorzy) 2:6
4.02: Bzura Chodaków (IV) (odwołany)
11.02: Wisła II Płock (IV) 0:4
22.02: Błękitni Raciąż (IV) 2:4
27.02: Polonia Iłów (LO) 0:1

DOLCAN ZĄBKI

28.01: KS Raszyn (IV) 5:1
1.02: Ursus Warszawa (III) 1:3
11.02: Znicz II Pruszków (IV) 1:4
15.02: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 2:3
18.02: Drukarz Warszawa (LO) 8:3
22.02: Legionovia II Legionowo (LO) 1:2
25.02: Huragan Wołomin (III) 2:2 i Mazur Karczew (IV) 0:0

HUTNIK WARSZAWA

15.01: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 5:2
22.01: KS Konstancin (IV) 2:2
28.01: Unia Skierniewce (IV) 1:2
28.01: Dąb Wieliszew (LO) 4:3
04.02: Sparta Jazgarzew (IV) 1:0
08.02: AGAPE Białołęka (LO) 7:1
10.02: Mszczonowianka Mszczonów (IV) (odwołany)
18.02: Błonianka Błonie (IV) 2:3
22.02: Mazur Karczew (IV) 4:4
01.03: Grom Warszawa (IV) 3:0

KS ŁOMIANKI

21.01: Mazur Karczew (IV) 1:4
29.01: Marcovia Marki (LO) 3:2
1.02: Błonianka Błonie (IV) (przerwany przy stanie 0:0 w 17 minucie ze względu na złe warunki)
4.02: MKS Piaseczno (IV) 2:0
8.02: Promnik Łaskarzew (LO) (przerwany w 5 minucie przy stanie 0:0 ze względu na zły stan boiska)
11.02: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:1
18.02: Grom Warszawa (IV) 1:3
25.02: Piast Piastów (LO) (odwołany)

MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI

21.01: Pogoń II Siedlce (IV) 5:1
28.01: Mazur Karczew (IV) 5:2
4.02: Pilica Białobrzegi (IV) 1:2
8.02: Pogoń II Siedlce (IV) (odwołany)
11.02: Błonianka Błonie (IV) 2:1
15.02: Naprzód Skórzec (LO) 3:3
18.02: KS Konstancin (IV) (odwołany)
22.02: Pogoń II Siedlce (IV) 2:1
25.02: Drukarz Warszawa (LO) 1:2

MKS PRZASNYSZ

28.01: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 5:2
4.02: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 2:0
8.02: Mławianka Mława (IV) 2:0
11.02: Korona Ostrołęka (LO) 4:0
15.02: Żbik Nasielsk (LO) 6:1
18.02: Marcovia Marki (LO) 4:0
25.02: Błękitni Raciąż (IV) 3:0

MŁAWIANKA MŁAWA

14.01: Olimpia Zambrów 1:4
21.01: Polonia Iłowo (LO) 4:0
28.01: Wkra Żuromin (LO) 1:2
4.02: Huragan Morąg (III) 0:4
8.02: MKS Przasnysz (IV) 0:2
11.02: Motor Lubawa (III) 2:0
15.02: Lech Rypin (IV) 0:2
18.02: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (III) 0:2
22.02: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:2
25.02: Sokół Ostróda (III) 0:3

OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA

28.01: Korona Ostrołęka (LO) 1:2
4.02 Tur Bielsk Podlaski (IV) 2:4
11.02: Marcovia Marki (LO) 1:4
16.02: KS CK Troszyn (LO) 3:2
26.02: Sparta Szepietowo (IV) 4:0


OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZOWIECKI

21.01: Dąb Wieliszew (LO) 3:4
28.01: Znicz Pruszków (CLJ) (odwołany)
4.02: Perła Złotokłos (LO) 4:1
11.02: LKS Chlebnia (LO) 3:0
11.02: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:6
15.02: Błonianka Błonie (IV) 0:3
18.02: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:2
26.02: Sparta Jazgarzew (IV) 2:4

PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI

21.01: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) 2:4
28.01: Lutnia Piszczac (IV) 1:2
04.02: Pogoń II Siedlce (IV) 1:3
17.02: Wilga Garwolin (IV) 3:2
28.02: MKS Piaseczno (IV) 0:5
22.02: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 5:2
25.02: Pogoń Siedlce (juniorzy) 1:5

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

21.01: Sokół Aleksandrów Łódzki (III) 2:1
28.01: Broń Radom (IV) 2:4
1.02: Polonia Warszawa (II) 2:3
4.02: Ursus Warszawa (III) 1:2
8.02: KS Konstancin (IV) 5:0
11.02: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III) 1:0
15.02: Milan Milanówek (LO) (odwołany)
18.02: Huragan Wołomin (III) 2:1
25.02: Wilga Garwolin (IV) 2:0

POGOŃ II SIEDLCE

14.01: Rozwój Warszawa (B) 1:1
21.01: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:5
25.01: Wektra Zbuczyn (LO) 11:0
29.01: Sokół Adamów (LO) 2:2
1.02: Naprzód Skórzec (LO) 2:4
4.02: Podlasie Sokołów Podlaski (IV)3:1
8.02: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) (odwołany)
12.02: Lutnia Piszczac (IV) 2:5
15.02: Victoria Sulejówek (IV) 0:6
22.02: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:2
25.02: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 5:1
1.03: Wektra Zbuczyn (LO) 3:0

TĘCZA ŁYSE

28.01: Bartnik Myszyniec (B) 9:1
1.02: KS Śniadowo (LO) (odwołany)
4.02: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) 3:5
11.02: Wissa Szczuczyn (IV) (odwołany)
15.02: Orzeł Kolno (IV) (odwołany)
18.02: Znicz Biała Piska (IV) (odwołany)
22.02: Korona Ostrołęka (LO) (odwołany)
25.02: Warmia Grajewo (IV) (odwołany)

UNIA WARSZAWA

14.01: MKS Piaseczno (IV) 1:0
14.01: Korona Ostrołęka (LO) 0:1
21.01: Agape Białołęka (LO) 5:2
28.01: KS Konstancin (IV) 2:4
4.02: Polonia Warszawa (CLJ) 1:3
11.02: Naprzód Brwinów (LO) 6:0
19.02: Okęcie Warszawa (LO) 4:1
25.02: Znicz II Pruszków (IV) 0:3

WISŁA II PŁOCK

28.01: MKS Ciechanów (IV) 0:2
4.02: KS Kutno (IV) 2:1
11.02: Delta Słupno (IV) 4:0
18.02: Lech Rypin (IV) 4:1
22.02: Wkra Bieżuń (LO) 7:1
26.02: Piast Złotniki Kujawskie (IV) 8:0

   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz

KONIEC SEZONU:

   Ostatni mecz
38 kolejka IV ligi:


Data: 17.06.2017
(sobota)
godz. 17:00

Wisła II Płock
0:5 (0:4)
MKS Ciechanów

Bramki: Żylski x2, Rogalski x2 oraz Lemanek.
   Mini tabela
1. Grodzisk Maz 38 99
2. Ciechanów 38 81
3. Mińsk Maz. 38 79
... ... ...
20. Łyse 38 19

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Rejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca