Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2017
Akademia MKS
Transfery zima 2018
Sparingi zima 2018
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2017/18
Strzelcy
Terminarz 2017/18
Puchar Polski 2017/18
Ligowi rywale 2017/18
Sparingi rywali - lato 2017
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu




Terminarz 2017/2018
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Pauza: Huragan Wołomin.

Mazur Gostynin 2-0 Błękitni Raciąż
Drukarz Warszawa 4-0 Mławianka Mława
MKS Przasnysz 3-4 KS Łomianki
Korona Ostrołęka 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
(wo) goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pogoń II Siedlce 1-1 Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-1 Bug Wyszków
Dolcan Ząbki 6-1 MKS Ciechanów

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Pauza: Drukarz Warszawa.

Błękitni Raciąż 0-3 MKS Ciechanów
Bug Wyszków 2-0 Dolcan Ząbki
Wisła II Płock 3-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Pogoń II Siedlce
KS Łomianki 2-0 Korona Ostrołęka
Mławianka Mława 3-2 MKS Przasnysz
Mazur Gostynin 0-0 Huragan Wołomin

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Pauza: MKS Przasnysz.

Huragan Wołomin 2-1 Błękitni Raciąż
Drukarz Warszawa 0-1 Mazur Gostynin
Korona Ostrołęka 3-0 Mławianka Mława
Pogoń II Siedlce 4-1 KS Łomianki
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Dolcan Ząbki 0-3 Wisła II Płock
MKS Ciechanów 2-2 Bug Wyszków

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Pauza: Korona Ostrołęka.
Błękitni Raciąż 1-0 Bug Wyszków
Wisła II Płock 0-2 MKS Ciechanów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Dolcan Ząbki
KS Łomianki 0-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława 0-3 Pogoń II Siedlce
Mazur Gostynin 2-3 MKS Przasnysz
Huragan Wołomin 2-2 Drukarz Warszawa

Kolejka 5 - 2-3 września

Pauza: Pogoń II Siedlce.

Drukarz Warszawa 2-1 Błękitni Raciąż
MKS Przasnysz 3-1 Huragan Wołomin
Korona Ostrołęka 2-0 Mazur Gostynin
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-4 Mławianka Mława
Dolcan Ząbki 0-1 KS Łomianki
MKS Ciechanów 4-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Bug Wyszków 1-2 Wisła II Płock

Kolejka 6 - 9-10 września

Pauza: Mazovia Mińsk Mazowiecki.

Błękitni Raciąż 0-2 Wisła II Płock
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Bug Wyszków
KS Łomianki 1-2 MKS Ciechanów
Mławianka Mława 0-3 Dolcan Ząbki
(wo) na boisku 3-0
Mazur Gostynin 0-3 Pogoń II Siedlce
Huragan Wołomin 2-2 Korona Ostrołęka
Drukarz Warszawa 3-0 MKS Przasnysz

Kolejka 7 - 16-17 września

Pauza: Dolcan Ząbki.

MKS Przasnysz 3-1 Błękitni Raciąż
Korona Ostrołęka 2-2 Drukarz Warszawa
Pogoń II Siedlce 1-1 Huragan Wołomin
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-0 Mazur Gostynin
MKS Ciechanów 3-1 Mławianka Mława
Bug Wyszków 1-2 KS Łomianki
Wisła II Płock 4-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: MKS Ciechanów.

Błękitni Raciąż 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Łomianki 0-0 Wisła II Płock
Mławianka Mława 5-0 Bug Wyszków
Mazur Gostynin 3-2 Dolcan Ząbki
Huragan Wołomin 3-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Drukarz Warszawa 2-1 Pogoń II Siedlce
MKS Przasnysz 0-1 Korona Ostrołęka

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pauza: Bug Wyszków.

Korona Ostrołęka 2-0 Błękitni Raciąż
Pogoń II Siedlce 2-2 MKS Przasnysz
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Drukarz Warszawa
Dolcan Ząbki 3-0 Huragan Wołomin
MKS Ciechanów 4-1 Mazur Gostynin
Wisła II Płock 1-2 Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 KS Łomianki

Kolejka 10 - 7-8 października

Pauza: Wisła II Płock.

Błękitni Raciąż 2-2 KS Łomianki
Mławianka Mława 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin 3-1 Bug Wyszków
Huragan Wołomin 1-1 MKS Ciechanów
Drukarz Warszawa 0-3 Dolcan Ząbki
MKS Przasnysz 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Korona Ostrołęka 0-3 Pogoń II Siedlce

Kolejka 11 - 14-15 października

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.

Pogoń II Siedlce 1-0 Błękitni Raciąż
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-2 Korona Ostrołęka
Dolcan Ząbki 1-1 MKS Przasnysz
MKS Ciechanów 1-2 Drukarz Warszawa
Bug Wyszków 0-3 Huragan Wołomin
Wisła II Płock 1-0 Mazur Gostynin
KS Łomianki 2-4 Mławianka Mława

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: KS Łomianki.

Błękitni Raciąż 1-1 Mławianka Mława
Mazur Gostynin 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Huragan Wołomin 0-3 Wisła II Płock
Drukarz Warszawa 3-1 Bug Wyszków
MKS Przasnysz 2-0 MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka 2-0 Dolcan Ząbki
Pogoń II Siedlce 2-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki

Kolejka 13 - 28-29 października

Pauza: Mławianka Mława.

Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-0 Błękitni Raciąż
Dolcan Ząbki 4-2 Pogoń II Siedlce
MKS Ciechanów 1-2 Korona Ostrołęka
Bug Wyszków 1-2 MKS Przasnysz
Wisła II Płock 6-3 Drukarz Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Huragan Wołomin
KS Łomianki 3-0 Mazur Gostynin

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Pauza: Błękitni Raciąż.

Mazur Gostynin 0-2 Mławianka Mława
Huragan Wołomin 2-2 KS Łomianki
Drukarz Warszawa 4-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Przasnysz 2-1 Wisła II Płock
Korona Ostrołęka 3-0 Bug Wyszków
Pogoń II Siedlce 2-1 MKS Ciechanów
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-3 Dolcan Ząbki

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Pauza: Mazur Gostynin.

Dolcan Ząbki 1-1 Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów 0-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Bug Wyszków 0-3 Pogoń II Siedlce
Wisła II Płock 2-3 Korona Ostrołęka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-4 MKS Przasnysz
KS Łomianki 3-1 Drukarz Warszawa
Mławianka Mława 4-1 Huragan Wołomin

Kolejka 16 - 17-18 marca

Pauza: Huragan Wołomin.

Błękitni Raciąż 0-3 Mazur Gostynin
(wo)
Mławianka Mława 4-2 Drukarz Warszawa
KS Łomianki 2-0 MKS Przasnysz
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Korona Ostrołęka
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła II Płock 1-1 Pogoń II Siedlce
Bug Wyszków - Mazovia Mińsk Mazowiecki
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Ciechanów 0-3 Dolcan Ząbki

Kolejka 17 - 24-25 marca

Pauza: Drukarz Warszawa.

MKS Ciechanów 3-0 Błękitni Raciąż
(wo)
Dolcan Ząbki 4-1 Bug Wyszków
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-2 Wisła II Płock
Pogoń II Siedlce 2-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Korona Ostrołęka 5-1 KS Łomianki
MKS Przasnysz 2-1 Mławianka Mława
Huragan Wołomin 0-0 Mazur Gostynin

Kolejka 18 - 31 marca

Pauza: MKS Przasnysz.

Błękitni Raciąż 0-3 Huragan Wołomin
(wo)
Mazur Gostynin 1-3 Drukarz Warszawa
Mławianka Mława - Korona Ostrołęka
KS Łomianki 1-2 Pogoń II Siedlce
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wisła II Płock 0-1 Dolcan Ząbki
Bug Wyszków 0-1 MKS Ciechanów

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Pauza: Korona Ostrołęka.

Bug Wyszków - Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów - Wisła II Płock
Dolcan Ząbki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - KS Łomianki
Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława
MKS Przasnysz - Mazur Gostynin
Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Pauza: Pogoń II Siedlce.

Błękitni Raciąż - Drukarz Warszawa
Huragan Wołomin - MKS Przasnysz
Mazur Gostynin - Korona Ostrołęka
Mławianka Mława - Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki - Dolcan Ząbki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Ciechanów
Wisła II Płock - Bug Wyszków

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pauza: Mazovia Mińsk Mazowiecki.

Wisła II Płock - Błękitni Raciąż
Bug Wyszków - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Ciechanów - KS Łomianki
Dolcan Ząbki - Mławianka Mława
Pogoń II Siedlce - Mazur Gostynin
Korona Ostrołęka - Huragan Wołomin
MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Pauza: Dolcan Ząbki.

Błękitni Raciąż - MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa - Korona Ostrołęka
Huragan Wołomin - Pogoń II Siedlce
Mazur Gostynin - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława - MKS Ciechanów
KS Łomianki - Bug Wyszków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Wisła II Płock

Kolejka 23 - 5-6 maja

Pauza: MKS Ciechanów.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Błękitni Raciąż
Wisła II Płock - KS Łomianki
Bug Wyszków - Mławianka Mława
Dolcan Ząbki - Mazur Gostynin
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Huragan Wołomin
Pogoń II Siedlce - Drukarz Warszawa
Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz

Kolejka 24 - 12-13 maja

Pauza: Bug Wyszków.

Błękitni Raciąż - Korona Ostrołęka
MKS Przasnysz - Pogoń II Siedlce
Drukarz Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Huragan Wołomin - Dolcan Ząbki
Mazur Gostynin - MKS Ciechanów
Mławianka Mława - Wisła II Płock
KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 25 - 16 maja

Pauza: Wisła II Płock.

KS Łomianki - Błękitni Raciąż
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mławianka Mława
Bug Wyszków - Mazur Gostynin
MKS Ciechanów - Huragan Wołomin
Dolcan Ząbki - Drukarz Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Przasnysz
Pogoń II Siedlce - Korona Ostrołęka

Kolejka 26 - 19-20 maja

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.

Błękitni Raciąż - Pogoń II Siedlce
Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Przasnysz - Dolcan Ząbki
Drukarz Warszawa - MKS Ciechanów
Huragan Wołomin - Bug Wyszków
Mazur Gostynin - Wisła II Płock
Mławianka Mława - KS Łomianki

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pauza: KS Łomianki.

Mławianka Mława - Błękitni Raciąż
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mazur Gostynin
Wisła II Płock - Huragan Wołomin
Bug Wyszków - Drukarz Warszawa
MKS Ciechanów - MKS Przasnysz
Dolcan Ząbki - Korona Ostrołęka
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Pauza: Mławianka Mława.

Błękitni Raciąż - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Pogoń II Siedlce - Dolcan Ząbki
Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów
MKS Przasnysz - Bug Wyszków
Drukarz Warszawa - Wisła II Płock
Huragan Wołomin - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin - KS Łomianki

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Pauza: Błękitni Raciąż.

Mławianka Mława - Mazur Gostynin
KS Łomianki - Huragan Wołomin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Drukarz Warszawa
Wisła II Płock - MKS Przasnysz
Bug Wyszków - Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów - Pogoń II Siedlce
Dolcan Ząbki - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Kolejka 30 - 16-17 czerwca

Pauza: Mazur Gostynin.

Błękitni Raciąż - Dolcan Ząbki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Ciechanów
Pogoń II Siedlce - Bug Wyszków
Korona Ostrołęka - Wisła II Płock
MKS Przasnysz - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Drukarz Warszawa - KS Łomianki
Huragan Wołomin - Mławianka Mława

   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz
21 kolejka IV ligi:


Data: 14.04.2018
(sobota)
godz. 17:00

MKS Ciechanów
-
KS Łomianki
   Ostatni mecz
20 kolejka IV ligi:


Data: 14.04.2018
(sobota)
godz. 16:30

Ożarowianka Ożarów Maz.
2:0
MKS Ciechanów

Bramki: -.
   Mini tabela
1. Ostrołęka 14 29
2. Siedlce II 14 27
3. Płock II 14 26
... ... ...
11. Ciechanów 14 18
... ... ...
20. Wyszków 14 5

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Rejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca