Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2017
Akademia MKS
Transfery lato 2017
Sparingi lato 2017
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2017/18
Strzelcy
Terminarz 2017/18
Puchar Polski 2017/18
Ligowi rywale 2017/18
Sparingi rywali - lato 2017
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu




Terminarz 2017/2018
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Mazur Gostynin - Błękitni Raciąż 2:0
Huragan Wołomin - Bzura Chodaków (Sochaczew) (odwołany)
Drukarz Warszawa - Mławianka Mława 4:0
MKS Przasnysz - KS Łomianki 3:4
Korona Ostrołęka - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3:0 (wo)
Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock 1:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Bug Wyszków 1:1
Dolcan Ząbki - MKS Ciechanów 6:1

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Błękitni Raciąż - MKS Ciechanów
Bug Wyszków - Dolcan Ząbki
Wisła II Płock - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Pogoń II Siedlce
KS Łomianki - Korona Ostrołęka
Mławianka Mława - MKS Przasnysz
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Drukarz Warszawa
Mazur Gostynin - Huragan Wołomin

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Huragan Wołomin - Błękitni Raciąż
Drukarz Warszawa - Mazur Gostynin
MKS Przasnysz - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Korona Ostrołęka - Mławianka Mława
Pogoń II Siedlce - KS Łomianki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Dolcan Ząbki - Wisła II Płock
MKS Ciechanów - Bug Wyszków

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Błękitni Raciąż - Bug Wyszków
Wisła II Płock - MKS Ciechanów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Dolcan Ząbki
KS Łomianki - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława - Pogoń II Siedlce
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Korona Ostrołęka
Mazur Gostynin - MKS Przasnysz
Huragan Wołomin - Drukarz Warszawa

Kolejka 5 - 2-3 września

Drukarz Warszawa - Błękitni Raciąż
MKS Przasnysz - Huragan Wołomin
Korona Ostrołęka - Mazur Gostynin
Pogoń II Siedlce - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mławianka Mława
Dolcan Ząbki - KS Łomianki
MKS Ciechanów - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Bug Wyszków - Wisła II Płock

Kolejka 6 - 9-10 września

Błękitni Raciąż - Wisła II Płock
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Bug Wyszków
KS Łomianki - MKS Ciechanów
Mławianka Mława - Dolcan Ząbki
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mazur Gostynin - Pogoń II Siedlce
Huragan Wołomin - Korona Ostrołęka
Drukarz Warszawa - MKS Przasnysz

Kolejka 7 - 16-17 września

MKS Przasnysz - Błękitni Raciąż
Korona Ostrołęka - Drukarz Warszawa
Pogoń II Siedlce - Huragan Wołomin
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazur Gostynin
Dolcan Ząbki - Bzura Chodaków (Sochaczew)
MKS Ciechanów - Mławianka Mława
Bug Wyszków - KS Łomianki
Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 8 - 23-24 września

Błękitni Raciąż - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Łomianki - Wisła II Płock
Mławianka Mława - Bug Wyszków
Bzura Chodaków (Sochaczew) - MKS Ciechanów
Mazur Gostynin - Dolcan Ząbki
Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Drukarz Warszawa - Pogoń II Siedlce
MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka

Kolejka 9 - 30 września-1 października
Korona Ostrołęka - Błękitni Raciąż
Pogoń II Siedlce - MKS Przasnysz
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Drukarz Warszawa
Dolcan Ząbki - Huragan Wołomin
MKS Ciechanów - Mazur Gostynin
Bug Wyszków - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Wisła II Płock - Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - KS Łomianki

Kolejka 10 - 7-8 października

Błękitni Raciąż - KS Łomianki
Mławianka Mława - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Wisła II Płock
Mazur Gostynin - Bug Wyszków
Huragan Wołomin - MKS Ciechanów Drukarz Warszawa - Dolcan Ząbki
MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Korona Ostrołęka - Pogoń II Siedlce

Kolejka 11 - 14-15 października

Pogoń II Siedlce - Błękitni Raciąż
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Korona Ostrołęka
Dolcan Ząbki - MKS Przasnysz
MKS Ciechanów - Drukarz Warszawa
Bug Wyszków - Huragan Wołomin
Wisła II Płock - Mazur Gostynin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Bzura Chodaków (Sochaczew)
KS Łomianki - Mławianka Mława

Kolejka 12 - 21-22 października

Błękitni Raciąż - Mławianka Mława
Bzura Chodaków (Sochaczew) - KS Łomianki
Mazur Gostynin - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Huragan Wołomin - Wisła II Płock
Drukarz Warszawa - Bug Wyszków
MKS Przasnysz - MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka - Dolcan Ząbki
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Kolejka 13 - 28-29 października

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Błękitni Raciąż
Dolcan Ząbki - Pogoń II Siedlce
MKS Ciechanów - Korona Ostrołęka
Bug Wyszków - MKS Przasnysz
Wisła II Płock - Drukarz Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Huragan Wołomin
KS Łomianki - Mazur Gostynin
Mławianka Mława - Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Błękitni Raciąż - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Mazur Gostynin - Mławianka Mława
Huragan Wołomin - KS Łomianki
Drukarz Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Przasnysz - Wisła II Płock
Korona Ostrołęka - Bug Wyszków
Pogoń II Siedlce - MKS Ciechanów
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Dolcan Ząbki

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Dolcan Ząbki - Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Bug Wyszków - Pogoń II Siedlce
Wisła II Płock - Korona Ostrołęka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Przasnysz
KS Łomianki - Drukarz Warszawa
Mławianka Mława - Huragan Wołomin
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Mazur Gostynin

   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz
V runda Pucharu Polski:


Data: 27.09.2017
(środa)
godz. 16:00

MKS Ciechanów
-
Błękitni Raciąż

   Ostatni mecz
7 kolejka IV ligi:


Data: 16.09.2017
(sobota)
godz. 16:00

MKS Ciechanów
3:1 (2:1)
Mławianka Mława

Bramki: Żółtek, Kamiński oraz D. Matusiak.
   Mini tabela
1. Płock 8 17
2. Drukarz 7 14
3. Ostrołęka 7 14
... ... ...
20. Raciąż 8 4

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Rejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca