Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2017
Akademia MKS
Transfery lato 2017
Sparingi lato 2017
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2017/18
Strzelcy
Terminarz 2017/18
Puchar Polski 2017/18
Ligowi rywale 2017/18
Sparingi rywali - lato 2017
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu




Sparingi rywali - lato 2017

Wynik oznaczony kolorem zielonym oznacza zwycięstwo, czerwonym porażkę w sparingu.

BŁĘKITNI RACIĄŻ

Nie rozegrali żadnego meczu sparingowego.

BUG WYSZKÓW

22 lipca: Victoria II Sulejówek (LO) 3:2
26 lipca: WKS Rząśnik (B) 9:1 (
29 lipca: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 2:6
1 sierpnia: Bóbr Tłuszcz (LO) 1:1
6 sierpnia: Marcovia Marki (LO) 3:2

BZURA CHODAKÓW

15 lipca: Żyrardowianka Żyrardów (LO) 2:3
27 lipca: Górnik Łęczyca (LO) 6:2
2 sierpnia: Pelikan II Łowicz (IV) 0:3

DOLCAN ZĄBKI

12 lipca: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 2:4
15 lipca: Mazur Karczew (IV) 1:6
22 lipca: Znicz Pruszków (II) 0:3
26 lipca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:1
29 lipca: Victoria Sulejówek (III) 2:4
29 lipca: Mazur Radzymin (A) 8:2
5 sierpnia: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:1
9 sierpnia: Wicher Kobyłka (A) 2:0

DRUKARZ WARSZAWA

18 lipca: Marcovia Marki (LO) 3:1
22 lipca: KS Łomianki (IV) 0:3
26 lipca: Legia II Warszawa (III) 0:2
29 lipca: Hutnik Warszawa (LO) 2:1
2 sierpnia: Grom Warszawa (LO) 3:1
2 sierpnia: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:2
5 sierpnia: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:4

HURAGAN WOŁOMIN

19 lipca: MKS Piaseczno (IV) 3:1
22 lipca: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 2:4
29 lipca: Mazur Karczew (IV) 2:3 2:3
2 sierpnia: Wilga Garwolin (IV) 3:1 3:1
3 sierpnia: Sokół Serock (LO) 1:1

KORONA OSTROŁĘKA

15 lipca: MKS Ciechanów (IV) 0:0
22 lipca: MKS Piaseczno (IV) 1:3
22 lipca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 0:1
26 lipca: ŁKS Łomża (III) 1:2
29 lipca: Warmia Grajewo (IV) 0:1
30 lipca: Tur Bielsk Podlaski (III) 3:2
5 sierpnia: Iskra Krasne (LO) i Polonia Iłowo (LO) - odwołane

KS ŁOMIANKI

15 lipca: Znicz Pruszków (CLJ) 2:0
18 lipca: Legionovia II Legionowo (A) 3:0
22 lipca: Drukarz Warszawa (IV) 3:0
29 lipca: Varsovia Warszawa (juniorzy) 3:1
5 sierpnia: MKS Piaseczno (IV) 1:3

MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI

15 lipca: Ruch Wysokie Mazowieckie (IV) 3:1
22 lipca: Mazur Karczew (IV) 0:3
26 lipca: Dolcan Ząbki (IV) 1:0
29 lipca: Marcovia Marki (LO) 8:0
2 sierpnia: Drukarz Warszawa (IV) 2:1
5 sierpnia: Błonianka Błonie (IV) 5:0

MAZUR GOSTYNIN

22 lipca: Błyskawica Lucień (LO) 2:1
26 lipca: KS Kutno (IV) 2:5
29 lipca: Kujawiak Kowal (IV) 1:3
3 sierpnia: GLKS Baruchowo (LO) 1:1
5 sierpnia: Wisła II Płock (IV) 0:2

MKS PRZASNYSZ

13 lipca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 6:0
19 lipca: ŁKS Łomża (III) 2:2
22 lipca: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 5:1
29 lipca: Iskra Krasne (LO) 4:1
5 sierpnia: Wkra Żuromin (LO) 4:2

MŁAWIANKA MŁAWA

12 lipca: Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie (III) 3:0
15 lipca: Sokół Ostróda (III) 1:2
19 lipca: Polonia Iłowo (LO) 5:1
22 lipca: Tęcza Ojrzeń (LO) 3:0
26 lipca: Sparta Brodnica (IV) 1:1
29 lipca: Olimpia Zambrów (III) 0:4
5 sierpnia: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 0:2

OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZOWIECKI

22 lipca: Sparta Jazgarzew (IV) 2:2
26 lipca: LKS Chlebnia (LO) 5:1
29 lipca: Grom Warszawa (LO) 4:2
2 sierpnia: Piast Piastów (LO) 6:0
5 sierpnia: Drukarz Warszawa (IV) 4:2

POGOŃ II SIEDLCE

12 lipca: Jagiellonia Białystok (juniorzy) 0:4
15 lipca: Jagiellonia Białystok (juniorzy) 0:5
15 lipca: Naprzód Skórzec (IV) 2:3
19 lipca: Watra Mrozy (LO) 0:2
22 lipca: Sokół Adamów (IV) 6:0
26 lipca: FK Lwów (juniorzy, Ukraina) 1:2
29 lipca: Pogoń Lwów (Ukraina) 0:0
1 sierpnia: Naprzód Skórzec (IV) 4:0 3 sierpnia: Wektra Zbuczyn (LO) 4:0
5 sierpnia: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 6:0

WISŁA II PŁOCK

19 lipca: Lech Rypin (IV) 3:4
22 lipca: KS Kutno (IV) 3:1
29 lipca: SEMP Warszawa (LO) 3:1
5 sierpnia: Mazur Gostynin (IV) 2:0

   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz
V runda Pucharu Polski:


Data: 27.09.2017
(środa)
godz. 16:00

MKS Ciechanów
-
Błękitni Raciąż

   Ostatni mecz
7 kolejka IV ligi:


Data: 16.09.2017
(sobota)
godz. 16:00

MKS Ciechanów
3:1 (2:1)
Mławianka Mława

Bramki: Żółtek, Kamiński oraz D. Matusiak.
   Mini tabela
1. Płock 8 17
2. Drukarz 7 14
3. Ostrołęka 7 14
... ... ...
20. Raciąż 8 4

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Rejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca