Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2017
Akademia MKS
Transfery lato 2017
Sparingi lato 2017
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2017/18
Strzelcy
Terminarz 2017/18
Puchar Polski 2017/18
Ligowi rywale 2017/18
Sparingi rywali - lato 2017
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu




Puchar Polski 2017/2018

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka

I runda - 15-16 sierpnia

FC 2013 Różan 4-5 Świt Baranowo
GKS Gumino 3-0 (wo) Kryształ Glinojeck
GKS Andrzejewo 5-2 Orzeł Sypniewo
Gladiator Słoszewo 2-3 Żak Szreńsk
Iskra Zaręby Kościelne 3-2 Pełta Karniewo
Opia Opinogóra 2-0 Gryf Kownaty Żędowe
Tamka Dzierzgowo 4-0 Boruta Kuczbork
Wkra Radzanów 4-4 (k.5-4) PAF Płońsk
WKS Mystkówiec Stary 2-6 GKS Pokrzywnica
Wymakracz Długosiodło 1-3 KS Wąsewo
Korona II Ostrołęka 1-1 (k.7-8) Bartnik Myszyniec

II runda - 23 września
Do gry przystępują drużyny ligi okręgowej.

KS Wąsewo (A) 5-2 Orzyc Chorzele (LO)
GKS Pokrzywnica(A) 4-2 Iskra Krasne (LO)
Świt Baranowo (A) 0-8 Mazowsze Jednorożec (LO)
Iskra Zaręby Kościelne (B) 2-1 KS CK Troszyn (LO)
Max Rol Andrzejewo (B) 1-0 Ostrovia Ostrów Maz. (LO)
Opia Opinogóra (B) 0-8 Tęcza Ojrzeń (LO)
GKS Gumino (B) 3-9 Sona Nowe Miasto (LO)
Żak Szreńsk (A) 2-7 Wkra Bieżuń (LO)
Wkra Radzanów (B) 2-2 (k.3-2) Wkra Żuromin (LO)
Tamka Dzierzgowo (B) 3-0 (wo) Wieczfnianka Wieczfnia (LO)
ALDO Bartnik Myszyniec (A) 3-0 Makowianka Maków Maz. (LO)
GKS Strzegowo (LO) 3-0 Żbik Nasielsk (LO)
Wkra Sochocin (LO) 0-3 Nadnarwianka Pułtusk (LO)
Korona Szydłowo - wolny termin

III runda - 6 września

Tamka Dzierzgowo (B) 3-0 (wo) Korona Szydłowo (LO)
GKS Pokrzywnica(A) 1-3 Tęcza Ojrzeń (LO)
ALDO Bartnik Myszyniec (A) 4-0 Mazowsze Jednorożec (LO)
Iskra Zaręby Kościelne (B) 0-3 KS Wąsewo (A)
Max Rol Andrzejewo (B) 3-0 (wo) Nadnarwianka Pułtusk (LO)
Wkra Radzanów (B) 5-3 Wkra Bieżuń (LO)
GKS Strzegowo (LO) 0-3 (wo) Sona Nowe Miasto (LO)

IV runda - 13 września

Bartnik Myszyniec (A) 2-4 Korona Ostrołęka (IV)
GKS Max Rol Andrzejewo (B) 4-2 KS Wąsewo (A)
Tamka Dzierzgowo (B) 1-4 Tęcza Ojrzeń (LO)
Wkra Radzanów (B) 2-0 Sona Nowe Miasto (LO)

V runda - 27 września

Tęcza Ojrzeń (LO) – MKS Przasnysz (IV)
GKS Andrzejewo (B) – Korona Ostrołęka (IV)
Wkra Radzanów (B) – Mławianka Mława (IV)
MKS Ciechanów (IV) – Błękitni Raciąż (IV)

   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz
V runda Pucharu Polski:


Data: 27.09.2017
(środa)
godz. 16:00

MKS Ciechanów
-
Błękitni Raciąż

   Ostatni mecz
7 kolejka IV ligi:


Data: 16.09.2017
(sobota)
godz. 16:00

MKS Ciechanów
3:1 (2:1)
Mławianka Mława

Bramki: Żółtek, Kamiński oraz D. Matusiak.
   Mini tabela
1. Płock 8 17
2. Drukarz 7 14
3. Ostrołęka 7 14
... ... ...
20. Raciąż 8 4

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Rejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca