Serwis
Strona Główna
Relacje Live
Szukaj
Redakcja
Wymiana buttonami
   Klub
Informacje
Kadra jesień 2016
Akademia MKS
Transfery zima 2017
Sparingi zima 2017
Statystyki
Grali u nas
Stadion
Budowa boiska
Przebudowa stadionu
Galeria
   Rozgrywki
Wyniki
Tabela 2016/17
Strzelcy
Terminarz 2016/17
Puchar Polski 2016/17
Ligowi rywale 2016/17
Sparingi rywali - zima 2017
MKS II - B klasa
   Kącik historyczny
Historia
Sezon po sezonie
Byli piłkarze
Strzelcy od 2005
Prezesi i trenerzy
Ciekawostki
Stare zdjęcia
Pomóż w tworzeniu!
   Kibice
Informacje
Artykuły
Wyjazdy
Odległości
Flagi
Szale
Vlepki
Skrojone flagi
Ustawki
Video
Galeria
Sektor gości
BZ '03
Forum
   Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 149
Najnowszy Użytkownik: kiki
   Statystyki
ministat liczniki.org
   Współpraca


Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu




Poczet prezesów i trenerów

Prezesi:

10.07.2015 - obecnie - Marek Łebkowski
11.05.2012 - 10.07.2015 - Andrzej Podsiadlik
26.03.2012 - 11.05.2012 - bez prezesa
12.01.2010 - 26.03.2012 - Henryk Malinowski
8.06.2007 - 12.01.2010 - Tomasz Zabielski
luty 2005 - 8.06.2007 - Sławomir Grzybowski
2004 - luty 2005 - Marek Mosakowski
??
czerwiec 1999 - październik 2000 - Jerzy Olszewski
23.01.1997 - czerwiec 1999 - Mieczysław Kostyra
1992 - 23.01.1997 - Remigiusz Charzyński


1970 (?) - Aleksander Kopka
1965 - Stanisław Zakrzewski
1963 - Zdzisław Barwiński
1961 - Wacław Rogacewicz
1957 - Władysław Żmijewski

??


Trenerzy:

18.07.2015 - obecnie - Piotr Dziewicki
25.09.2014 - 13.06.2015 - Paweł Mazurkiewicz
10.09.2014 - 22.09.2014 - Marek Brakowiecki
18.06.2012 - 28.08.2014 - Paweł Mazurkiewicz
4.10.2011 - 18.06.2012 - Mariusz Malarz
14.10.2010 - 4.10.2011 - Zbigniew Muziński
18.09.2010 - 14.10.2010 Mieczysław Bania
Styczeń 2009 - 18.09.2010 - Robert Romanowski
10 lipiec 2007 - styczeń 2009 - Marek Brakowiecki
2006 - czerwiec 2007 - Leszek Gesek
? - 2006 - Zbigniew Muziński

2003/2004 - Cezary Moleda
??
10.2000 - ?? -> Włodzimierz Kownacki
03.2000 - 10.2000 - Leszek Gesek
06.1999 - - 03.2000 - Sławomir Jemielita
6.10.1997 - 06.1999 - Cezary Moleda
01.1996 - 6.10.1997 - Wojciech Waleniak
3.06.1994 - 01.1996 - Cezary Moleda
5.08.1993 - 3.06.1994 - Jerzy Szmit
styczeń 1993 - 5.08.1993 - Cezary Moleda
9.05.1992 - styczeń 1993 - Jerzy Szmit
?? -> sierpień 1991 - 9.05.1992 - Sławomir Kamiński
?? - ?? - Cezary Moleda

1988 - ?? - Cezary Moleda
1.07.1897 - 1988 - Andrzej Nizielski
wiosna 1987 - lato 1987 - Bogdan Zalewski
1986 - wiosna 1987 - Henryk Mocek
1982 - 1986 - Roman Chotkowski
1981 - 1982 - Andrzej Pienicki
1974 - 1978 - Jerzy Szmit
1961 - Jerzy Dylewski
1960 - Michalski
1959 - Fortasiewicz
1957 - Lubieniecki
lata 50-te - Stanisław Petruczenka


Posiadasz dane starszych trenerów i władz naszego klubu? Napisz do mnie!


   Bądź na bieżąco!
   Następny mecz
28 kolejka IV ligi:


Data: 29.04.2017
(sobota)
godz. 16:00

MKS Ciechanów
-
Ożarowianka Ożarów Maz.

   Ostatni mecz
27 kolejka IV ligi:


Data: 23.04.2017
(niedziela)
godz. 17:00

Czarni Węgrów
0:6 (0:3)
MKS Ciechanów

Bramki: Litun 5′, Mroczek 23′, Matusiak 35′ i 47′, Cichowski 49′ oraz Żylski 89′.
   Mini tabela
1. Grodzisk Maz 27 64
2. Ciechanów 27 59
3. Mińsk Maz. 27 57
... ... ...
20. Łyse 27 19

Cała Tabela
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Rejestracja

Zapomniane hasło?
   Współpraca